Alte știri din fotbal
„Stâlpul” Goian crede că FCSB trebuie să renunțe URGENT la 3 titulari: „Nu mai e ce trebuie, iar de el nu mi-a plăcut niciodată!”
0
Ce decădere! Carlo Casap, dublul campion al României, a fost prezentat la noua echipă: „Bun venit!”
0
Dinamo nu se grăbește să-i prelungească înțelegerea: „Clubul e mai important decât jucătorul”
1
Președintele Clubului Sportiv Universitatea Craiova recunoaște un blat: „Și jucătorii, și conducerea au participat. Altfel nu se putea”
1
Știri din fotbal internațional
Război, refugiu, promisiune » Povestea omului momentului în Liga Campionilor: „Fotbalul ne oferă mai mult decât ne-am fi așteptat”
0
Sabin Ilie crede că FCSB n-are nicio șansă cu Fenerbahce: „Nu o văd prea bine! Trece printr-o criză cu care nu s-a mai confruntat în ultimii 10 ani”
0
Ziua decisivă: ce șanse matematice are FCSB pentru avansarea în Europa League
1
„Felicitări pentru calificare!” » S-au grăbit și au comis-o în seara de Liga Campionilor
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
DUCETIL LA TUNS,NU VEDETI CUM ARATA? ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Problema lui Niculescu ***...si de asta Pandele s-a suparat . Alexa sa fie cu bagare de seama, ***, *** , *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca te documentai putin aflai ca s-a fondat in 2015 si a intrat in liga a patra,am avut placerea sa-i vad tur retur cand au jucat cu echipa la care mergeam la meciuri pe stadion,de atunci promitea mult,dovada ca o sa ajunga-n liga 1.Nu conteaza ce echipa este atata timp cat joaca fotbal si incepe de la inceput,fata de altele care sunt bagate in liga a doua "pe pile".Nu mai conteaza echipele de traditie care marea lor majoritate sunt "moarte",sa vina altele sa demonstreze ce pot.Bafta!!!
Doamne -ajuta! SA i-o platesca UTISTII lui alexa aroganta din toamna si sa-i dea o palma sa se mai coboare cu picioarele pe pamant,ca prea se crede buricul pamantului si CHIAR NU ESTE!? HAIDE UTA,CAMPIOANA PROVINCIEI!
Am spus-o mereu inca de cand era in fundul Sibiului,echipa din Calarasi este mai buna in acesta editie de campionat si nu stiu daca totul i se datoreaza acestui toplonogar, zia alexa!? Calarasul a avut determinare si joaca mai curat dacat acesta noua inventie din Sibiu! Oricum daca vor promova amandoua la anul vor avea mari probleme sa se mentina in prima liga!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.