Alte știri din fotbal
„Am avut ofertă de la o fostă campioană” » Bogdan Andone a luat cea mai importantă decizie
0
Marica l-a analizat pe jucătorul dorit cu insistență de Gigi Becali la FCSB: „Mult prea egoist”
0
Gustavo, fostul atacant de la Universitatea Craiova, a adus în Superligă un vârf crescut de AC Milan » Are propuneri și pentru olteni: „Mereu vorbesc cu ei”
0
Jucătorul care a avut un debut de coșmar la FCSB a semnat cu echipa retrogradată în Liga 2
0
Știri din fotbal internațional
Următorul meci al Franței de la Mondial ar urma să fie oprit forțat 30 de minute
0
Scene sângeroase în timpul Mondialului! Doi minori au ucis o persoană și au rănit alte 6 în plină stradă
0
Scandal la brazilieni! » Președintele Federației, cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii forului național
0
Cifrele au ascuns, spațiile au decis » Cum a transformat Koeman punctele forte ale Suediei în mari slăbiciuni
0
Lifestyle
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
0
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
București, de la caniculă sufocantă la vijelii cu grindină și ploi ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Aproape 15.000 de elevi au dispărut de pe listele de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
ai mancat iara iarba de la caini, nu ti-am zis ca pasunea din stefan cel mare nu-ti priieste dolly mic ce esti.
toata lumea fuge de rusinea in adn,fcdb @!@
te oftici ..NU ..*** ..lasa ca iti revi ,ia o scurta
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jucator bun. Mai pleaca si Rotariu la Manchester United...
Voi vreti sa moara si capra vecinului ,asta pentru ca voi nu mai existati si sustineti o clona care se numeste FCSB.Adevarata Steaua e in sertarul Mapn.Sunte ti de ras voi stelistii!Nu am vazut suporteri mai prosti si mai necitit ca la voi in galerie,iar la fotbal sunteti praf.Numai manelisti carora daca le spui ceva,clar esti invidios!!Vai de capul vostru!Daca la atat va pretati ,chiar sunteti de ras..!
De acord! Sa se desfinteze Dinamo!
Au avut si lesinatii astia un fotbalist adevarat in curte si nici pe ala nu l-au putut pastra. Absolut jenant fotbal mai avem in Romania, mai bine s-ar desfiinta.
http://***/cei-doi-oameni-cheie-din-conturile-securitatii-din-strainatate.html http://www.***/stiri-esential-17043732-exclusiv-documentele-ice-dunarea-cum-intrat-securitatea-lui-ceausescu-afacerea-ikea-rolul-actualului-presedinte-executiv-dinamo-constantin-anghelache-operatiunea-scandinavica.htm
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...nu-mi declin responsabilitatea dar n-am avut onoarea sa-l cunosc:)
Cum sa-l poata pastra? ei au voie sa aduca doar gratis si, eventual, pe salarii cat ajutorul social in Israel!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.