Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
vedeti daca ati blestemat? ce s-a ales de clubul vostru? praful si pulberea?
Pentru rapidistu.da.aur : nu stiu de ce te mai miri. Pai ai vazut tu vreodata un dinamovist sa aiba vreo elementara notiune de limba romana sau de alta materie? A tunat si i-a adunat pe toti analfabetii si puscariasii la Dinamo,copia fidela a idolului lor,Borcea.
Pentru spartandinamovist : Sincer si pieteneste,decat sa pierzi timpul pe aici si pe la stadion sustinand echipa de fotbal a unor escroci care te folosesc ca masa de manevra ,mai bine pune mana pe carte ,caci de acolo ai de castigat,de aici ai numai de pierdut!
vrajeala ... as vrwea sa stiu care e salariu cel mai mare dela astra,de isi permit sa dea unui copil. neformat care poate oricind trece in mediocritate salariu de 96 mii pe an ,nu zic la dinamo ,dar nici stelemeaua nu da salariu asta jucatorilor cu experienta si cotati foarte bine pe piata .... daca e asa sa se duca la astra si in 2 ani o sa fie uitatat poate o sa jocace in liga 3-a ,multi au patit asta ,sau daca o sa ramina in liga 1 o sa joace la nou promovate pe 1,5-2 mii pe luna,cit de mare e criza la dinamo jucatorii valorosi si seriosi pot ajunge foarte repede afara pe salarii f bune ..a prins pulhac contract bun dar un hucator tinar ? dinamo pe asta se axeaza ,jucatori tineri f bu
Si pe asta l-am ratat???Suntem cei mai tari...multumim conducerii!!! Sa-i asteptam in iarba pe talnar, dinu, tene, petre...
Cel mai bine ar fi sa te duci inapoi in canalul nr 23 de la Gara de Nord ,unde obisnuiesti sa stai si sa ne lasi in pace ca vedem toti ca esti rupt de realitate.
CEL MAI BINE AR FI SA NU MAI VORBIM DE TRANSFERURI, SA JUCAM CU CE AVEM, ADICA JUCATORI EXTREME, FOARTE TINERI SI FOARTE "BATRANI" DAR SA FIE LINISTE SI SA FIE PLATITI LA ZI CA SA NU MAI EXISTE PROBLEME. IN SITUATIA DE FATA, NU MAI POTI STABILI UN OBIECTIV, TREBUIE SA TERMINAM CAMPIONATUL ASTA FARA SA NE FACEM DE RAS, MAI ALES CU ECHIPELE CU TRADITIE INFERIOARA LUI DINAMO. ESTE GREU IAR FARA BANI ESTE IMPOSIBIL. ORICAT AI FI DE SUFLETIST NU MUNCESTI PE GRATIS, ASTA ESTE REALITATEA. JUCATORII SUNT SI EI OAMENI SI AU NEVOIE DE "CASCAVAL" hai dinamo!!! OF!
dar ce-avem noi aicea? o oaie care stie sa lege intre ele cuvinte articulate.
Astra Giurgiu sau Astra Ploiesti,va hotarati o data???
Valahul-maroniu intra intr-o carciuma. Se aseaza la o masa si striga chelnerului: - Un rom! - Te-am vazut cand ai intrat, raspunde chelnerul. Cu ce sa te servesc?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.