Alte știri din fotbal
Bogdan Andone a stabilit obiectivul lui FC Argeș, după ultimul meci al anului
0
Lupta pentru play-off, tot mai acerbă după Oțelul - FC Argeș » Încheie anul 2025 în top 6: cum arată clasamentul ACUM
3
UTA - Dinamo, duel pentru primul loc în Superliga » Echipe de start pentru duelul de la Arad: Roșca revine
7
Cristiano Bergodi a fost întrebat despre mercato de iarnă la U Cluj: „Eu asta vreau!”
0
Știri din fotbal internațional
Vladislav Blănuță a intrat în dizgrație în Ucraina după plecarea din țară: „Nu înțeleg deloc cum a fost posibil un asemenea transfer”
0
Manchester City a zdrobit-o pe West Ham și e lider! Haaland a ajuns la un bilanț COLOSAL
0
Fluier de start în Tottenham - Liverpool » Radu Drăgușin a revenit după 11 luni
0
Veste uriașă! Ce se întâmplă cu Radu Drăgușin la Tottenham - Liverpool
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Medic cardiolog: De ce fac infarct și oamenii aparent sănătoși + Cât sport ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Prostea tu nu intelegi ce inseamna clona :))) Sa-ti explic eu: CLONA E FCSB, CU CIS FALS FACUT DUPA PIERDEREA MARCII LA TRIBUNAL :))) RAPIDUL ARE MARCA/NUME/CULORI/PALMARES cumparate legal la licitatie organizata de statul roman, sigur nu trebuie sa intrebam un machidonas cu 4 clase ce parere are despre asta :)))
Altu de care rade DEX-ul... Citeste ce este o "marca" inainte sa te faci de ras pe aici...
MA TU ESTI MAI PROST CA NOAPTEA, IA CITESTE DIN NOU MESASUL IN CARE SCRIU CE AR TREBUI SA FACA TALPAN. :))) Evident ca nu becali ar intra la bulau pentru falsul asta, ma rog nu direct, poate doar daca il denunta aia cu stampila ca i-a mituit etc.
Astea sunt fanteziile lui Talpan, evident ca nu poate fi promovata o echipa de L4 daca este dezafiliata una de L1 din cauza unor falsuri samd. AR FI PUTUT CERE LOCUL DE L1 DACA REINFIINTAU SECTIA DE FOTBAL IN 2003, cand ciobanul a abandonat marca Steaua pe ONG-ul peluat de la Paunescu, pentru a frauda statul de taxele de milioane de euro pe care le datora. ATUNCI DA, PUTEAU CERE REVENIREA FUNCTIONARII PE ONG.
ACS Frumosii Nebuni ai Giulestiului; AFC Rapid sau FC Rapid 1923 SA ?? Care dintre aceste clone este FC Rapid Bucuresti ?
Vai ce destept esti!!!!Deci nu era vorba de schimbarea denumirii ci de pierderea marcii????Dar ce este aia marca ma?-----Apoi cine crezi tu ca a facut schimbarea denumirii?Becali?-----In capul tau este o confuzie totala....La fel ca si rautatea...
Asta e ceea ce intelege un becalist din lege :))) Ghinionul vostru ma e ca in tara asta mai exista tribunale unde totusi se da cu ciocanelul dupa ce scrie in Codul Civil si Codul Penal, nu dupa ce viseaza noaptea vreun machidonas cu 4 clase, facute si alea pe baza de branza carata la profesori :)))
Cu care dintre aceaste cluburi tii ma, chiparosule :)) ACS Frumosii Nebuni ai Giulestiului; AFC Rapid sau FC Rapid 1923 SA ??
Apar toate lichelele cu tot felul de pareri care mai de care sa iasa in evidenta pe numele Becali si FCSB !!! Unde erau aceste haimanale cand armata ia bagat pe gat echipa de fotbal lui Becali deoarece nu mai avea bani sa plateasca nocturna din Ghencea ??? Nu contest ca poate au fost greseli in 2003 dar nu echipa de fotbal tb sa plateasca ci persoanele care au facut tranzactia. Ce sa castigat din acest scandal ???? A fost facuta o echipa stalinista de niste generali si un jurist care cheltuie bani din bugetul armatei !!!! De ce ??? Toate echipele de traditie de pana in anul 1990 au fost desfintate,doar Dinamo mai ramasese si cred ca in curand nu o sa mai auzim nici de iei !!!!
Ma fraiere, ideea e ca actul original (CIS-ul ) DEVENISE NUL DE DREPT :))) . NU ERA VORBA DE O SIMPLA SCHIMBARE DE NUME, era vorba despre pierderea in instanta a dreptului de a folosi marca. Scriind acolo "schimbare de nume" astia au comis fals in acte publice adica o INFRACTIUNE.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.