Alte știri din fotbal
Steaua se întărește în defensivă » Fundașul maghiar a semnat până la finalul acestui sezon
0
Cere ca Bergodi să fie DEMIS după scenele reprobabile: „Asta face un club serios!”
5
Universitatea Craiova, material dedicat pe trei pagini în A Bola: „Cel mai portughez club din România”
0
Iuliu Mureșan a găsit și alți vinovați » Cine ar fi greșit la derby-ul CFR - U Cluj: „Stăteam în lojă, am văzut!”
0
Știri din fotbal internațional
Traficantul implicat în asasinarea fostului fotbalist Andres Escobar a fost omorât
2
Wolfsburg - Dortmund, decis de un gol venit în minutul 87! Clasamentul în Bundesliga
0
Rareș Burnete tocmai a înscris primul gol în fotbalul profesionist! Nota obținută de român
0
Mikel Arteta s-a declarat încântat de jucătorul lui Arsenal: „Asta face cu adevărat diferența”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Întâmplările stranii de la originea stațiunii Semenic, perla Banatului ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Tinerii polițiști renunță la uniformă și se fac șoferi de TIR, din cauza ...
Libertatea
vezi, d`aia e usor sa lucrezi cu fecesebistii inculti, ei habar nu au. asa zisele datorii platite de cioban au fost in felul urmator: ciobanul a imprumutat afc-ul nu l-a finantat si a primit la schimb jucatori de mare valoare ce au fost vanduti pe sume imense, ciobanul singur a zis ca nu a iesit niciodata pe pierdere si ca va inchide portile cand asta se va intampla, dar voi ***, aveti decat ura fata de Steaua si iubire oarba fata de cei ce au distrus Steaua, ce spune ciobanul, e sfant pentru voi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stiu, asa visezi tu, pentru ca tot ce vrei de fapt sunt cativa firfirei de la ciobanul puscarias :))) In realitate, daca statul roman desfiinteaza o societate comerciala, poate sa se duca ciobanul si la mama TAS-ului ca tot nu are ce obtine acolo :))) Orice stat din lumea asta se sterge la cur cu TAS-ul cand e vorba de litigii comerciale, pentru ca pur si simplu TAS nu are competente in acest sens. Aia fac ARBITRAJ SPORTIV, intelegi ideea sau e prea complicat pentru tine? :)))
acum sa te apuci sa le explici manelarilor ca vara e cald si iarna mai rece...ei tot ce spune puscariasul albanez cred si repeta tampeniile lui... puscariasii si hotii sunt iubiti si invidiati in tara asta
Nu-i dezafiliaţi măh ... De cine ne mai batem pixul ? Lasă că-i dezafiliază *** în cel mult un an ... Că atunci o să vrea sî-l vândă pe Tase și cu 200 de țechini . La Tanzanian Police ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
AHAHAHAHAHHAAH CU CHESTIA ASTA CU CONTINUITATEA ISI TOT BAT AVOCATII JOC DE CIOBANUL TAU SI IL SCUTURA DE BANI :))) Notiunea de continuitate sportiva nici nu exista in legislatia romaneasca, procesele in Romania se judeca dupa legile acestei tari nu dupa traditiile unor triburi din muntii Albaniei etc :))) De-aia ciobanul tau pierde proces dupa proces, pentru ca pur si simplu principalul lui "argument" nu exista in legislatia de la noi :)))
Ma fraiere, nu exista 3 clone, in afara de Rapid nu exista nimic, e foarte simplu, intrebarea ta e pur si simplu stupida. STATUL A ORGANIZAT O LICITATIE, O NOUA SOCIETATE COMERCIALA A CUMPARAT MARCA/NUME/CULORI/PALMARES DETINUTE DE VECHEA SOCIETATE FALIMENTARA IAR ACUM CLUBUL RAPID FUNCTIONEAZA PE EA. Nu e nimic complicat, la fel a fost la Rangers etc. Stai jos, nota 1.
Ma faci sa ma simt de parca as chinui un animal necuvantator :))) Ma baiatule, ce legatura are MOTIVUL PENTRU CARE EXISTAU DATORII PE ONG cu faptul ca DREPTUL DE AFOLOSI MARCA A FOST PIERDUT CAND CIOBANUL A MUTAT ACTIVITATEA? :))) TU INTELEGI CA AMESTECI DOUA SPETE COMPLET DIFERITE, CARE NU AU NIMIC IN COMUN? :))) Si apropo, nici in plan moral nu intelegi nimic, ciobanul tau putea sa nu aiba nici o treaba cu datoriile alea, DOAR NU L-AU BAGAT LA STEAUA CU DE-A SILA, NU? :)))
NU SE POATE A REPARUT PREDOSANU :))))))) AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA ZI MA SECURICA DE FALSUL CAT CASA DIN CIS-UL ALA. Cred ca tu intelegi ideea, am asa o banuiala ca te-au zburat astia din sistem pentru deconturi falsificate pe la Rio :)))
N-ai inteles nimic ma, e vorba de diferenta dintre SOCIETATE COMERCIALA si clubul care functioneaza pe ea. Din 1923 si pana acum s-au schimbat la Rapid vreo 4 societati, ai impresia ca s-a desfiintat echipa si clubul a luat-o de la 0 cand comunistii au trecut activitatea la Ministerul Transporturilor :))) Prostia becalista e necuprinsa, nefireasca, stim asta, dar totusi incearca sa nu te mai faci de ras in halul asta :)))
Fraiericiule eu n-am nevoie sa citesc in Dex ce-i aia marca, ne despart multi ani de scoala si n-ai nici o sansa sa-i recuperezi :))) Cei care sunt mai vechi pe-aici isi amintesc ca am scris de acum vreo 5 ani, MULT INAINTE DE ORICINE ALTCINEVA DE PE SITE ce va pati becali in aceste procese si de ce se va intampla asta. Stai jos, nota 1.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.