Alte știri din fotbal
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
„Finanțează U Cluj inclusiv din impozitele mele!” » Reacție tare de la Cluj, după vestea că CFR se mută pe stadionul rivalei: „Să rămână acolo!”
0
„Transformă fotbalul într-un instrument politic” » Justin Ștefan a venit cu replica după atacul șefului din Superliga: „Fals! Fabulație populistă”
1
„Vreau să le mulțumesc doamnelor de la bucătărie!” » Jucătorii Craiovei, show și la declarații: „Nu vreau să plâng, dar nu pot”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
E o decizie normala, cind iti vine o echipa mare cu suporteri multi, incerci sa faci bani pe seama lor. 50 de lei nu-i totusi un pret atit de mare pentru un derby de calificare in play-offs.
dar si voi sunteti cel mai serios site...anuntati una...cand de fapt organizatorii fac altceva! ca si ....pe foto e pus ca se joaca vineri,in articol scrie ca sambata! va hotarati si voi?
Normal ar fi Astra, un club fără rost, să se desființeze cât mai curând.
Astra trebuie sa castige si ea ceva de pe urma meciului acesta. Nu inteleg de ce sunt revoltati dinamovistii de faptul ca Astra isi face pretul la bilete dupa propriul interes. Poate ca pentru suporterii dinamovisti ar fi trebuit sa lase intrarea libera?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.