Alte știri din fotbal
Alex Băluță revine în România și se va bate la promovare » Salariu astronomic
2
Mijlocaș crescut de Braga, pe radarul lui CFR Cluj » Prima țintă de transfer a lui Antonio Folha
1
Corvinul a plecat în cantonamentul din Slovenia. Florin Maxim anunță noi transferuri + programul amicalelor
0
BURSA TRANSFERURILOR în Superliga » Mișcări de trupe la Rapid, FCSB, U Cluj și CFR
1
Știri din fotbal internațional
Noi controverse în jurul Iranului: „Doar 16 ore în SUA pentru meciul cu Belgia. Am întrerupt antrenamentul la jumătate”
0
Altă controversă la Campionatul Mondial: Mingea Adidas Trionda are un „comportament neașteptat”
0
O prezentatoare TV l-a făcut praf pe Jeremy Doku: „E un moment dezgustător. Ești doar un figurant”
0
Și-a schimbat naționala, dar nu a putut intra în Statele Unite din cauza unei întâmplări bizare
0
Lifestyle
Scandal la brazilieni! » Președintele Federației, cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii forului național
1
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Ce se întâmplă la Congresul Extraordinar al PNL: Ilie Bolojan, singurul ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
București, de la caniculă sufocantă la vijelii cu grindină și ploi ...
Libertatea
Deci LPF isi pune semnatura pe acte si apoi FRF ii amendeaza :)))))))))))))) Romania...
Clona ficificisibi e o rusine a fotbalului romanesc ar trebui desfiintata mai repede de catre dl Talpan
fcsb-ul duhnitor trebuia retrogradat inca de la omenia cu nasul Hagi, daca nu cumva inca de la cazul Valiza! Doar ca se pare ca ciobanul are oamenii lui pe la frf, lpf si toate comisiile!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da` i-a fost greu... Să vezi cum îi arată degetele după tratamentul dnei învățătoare. Cu nuiaua...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
" Eu sint mafiot, ca sint mafiot prin modul meu de a ma comporta... !" Parca asa zicea Giovani ! Gigi e var cu el . Si e si el mafiot. Asa ca FCSB isi permite sa se joace cum vrea ea printre niste cluburi de pigmei neinsemnati . Steaua e tot ...Steaua ! Tot ea face legea. Indiferent de nume, Steaua face ce vrea ea ! Bravo , Gigi !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.