Alte știri din fotbal
Victor Pițurcă: „Steaua '86 a înființat presingul, nu Guardiola! Iovan ar valora peste 100 de milioane astăzi”
0
Gigi Becali se laudă cu o mare victorie în dosarul prejudiciului de 37 milioane €, Talpan răspunde: „Serioase semne de întrebare”
0
A condus Dinamo și are o reacție dură după ultimele probleme ale „câinilor”: „Vremuri de mult apuse”
0
După Dinamo, și FCSB își schimbă sigla din viitorul sezon » Cum va arăta
4
Știri din fotbal internațional
Starul lui Real Madrid a reacționat după ce a fost pălmuit de un coleg: „Despre asta este vorba”
0
Tehnologia care revoluționează 80% dintre stadioanele din Spania
0
Arsenal a confirmat prima plecare de la echipă, imediat după calificarea în finala Ligii Campionilor
0
A murit celebrul fotbalist al lui Inter, Italia plânge pentru legendarul „număr zece”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
4
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
11
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Roberta Metsola nu mai vine în România de Ziua Europei, după ce Guvernul ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Tensiuni extreme în Golf: Israelul coordonează deja cu SUA o nouă serie de ...
Libertatea
Sektor 03 - Cipu :-)))))
Ce peluza ma, voi sunteți nebuni?!
Dialog ieri pe Telekom Sport între Panduru și moderator : “ Sumudica se poate duce la fcsb , el nu are nimic cu fcsb are cu Steaua , fcsb e fcsb iar Steaua este Steaua . (Reporter) : pai si suporterii ? (Panduru) : care suporteri ?! :-)))))))))
Ultrasii fcsb, gluma secolului!:))))
ILie Dumitrescu stie sa-ti aduca si fizioterapeuti, psihologi, medici intr-un buget care sa asigure titlul !
Ilie Dumitrescu !!! Ce mai astepti Gigi ........fa-i oferta !
ar trebui un antrenor ca jumi indiferent de trecutul lui este un antrenor profesionist asa ca poate antrena unde este dorit ce dan petrescu nu a fost la rapid si este stelist sa fim seriosi este o prostie sa protestezi in potriva unui antrenor care va aduce performante clubului numai este ca inainte soarice soarice pisisica pisica sa fim seriosi parca sumi este primul antrenor care injura steaua au mai fost aducetiva aminte
De vina este Sumudica! Traim intr-un secol in care oamenii nu mai au principii. Cand ai anumite valori la baza nu te comporti atat de imatur. Pacat de ceea ce a realizat ca si jucator. Acum devine un pestrit prin tot ce face.
adevarat
Pai FCSB are acelasi antrenor de cativa ani,doar secunzi se schimb ca sosetele. Becali a fost si va fi antrenor cat timp are FCSB.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.