Comentarii (100)
486296171535958
Nelu Stanciu  •  03 August 2020, 11:27

Apropos de Dinamo Bucureşti-Moskova- Bangladeş, aveţi grijă că, în cazul lui Dragnea , schimbarea legilor n-a mers!

xclx
xclx  •  03 August 2020, 11:25
Postat de Christian Ciuca pe 03 August 2020, 11:13

o alta cacialma... tot cu playoff playout, tot schema aia aiurea dar cu doua echipe-n plus... ar trebui sa NU retrogradeze nimeni anul asta, nimeni, asta n-a fost campionat, a fost bascalie, tot la 18 echipe in sistem clasic traditional trebuie sa ne-ntoarcem, sa terminam cu playoff playout odata pentru totdeauna, la gunoi cu sistemu asta.

Si de unde 18 echipe ? Le finantezi tu din alocatie sau cum ? Noi nu avem 14 achipe cum trebuie din punct de vedere financiar si voi visati 18 ...

lagardere_72
lagardere_72  •  03 August 2020, 11:24
Postat de vladutz13 pe 03 August 2020, 10:58

Pt ca Germania e o tara de 5-6 ori mai mare decat Romania ca populatie si mult mai bogata... 18 echipe ar dilua si asa nivelul unui campionat ridicol de slab. Fara sistem de play-off/out o sa avem iarasi zeci de blaturi facute pe sume de tot rasul.

Principial ai dreptate, dar precum vezi, la noi , indiferent de sistemul competițional e loc de multe blaturi.

florar
florar  •  03 August 2020, 11:21
Postat de utilizator șters pe 03 August 2020, 11:14

Felicitări Burleanu pentru decizii dar....Vorati 18 echipe în Liga 1 !!! Avem tradiție!!!

Pai tu le amesteci rau de tot!!!Astia vor 16 echipe dar sa pastreze play aut si play off...Inainte erau 18 echipe dar jucau 34 de meciuri...Acum se joaca cu 14 echipe cu 36 de meciuri iar cu 16 echipe se joaca 40 de meciuri!!!!La Play off...Cum sa maresti numarul de jocuri tocmai in pandemie cand cu mai putine echipe si mai mult de jumatate de campionat s-a jucat fara virus nu se incheie corect campionatul...?

brancusi
brancusi  •  03 August 2020, 11:21

Poate se voteaza si alegerea pe viata a domnului colonel Burleanu.Respectiv si in viata de apoi,urmand a fi impaiat,intrucat noi nu stapanim procedeul mumificarii!

mariuss72
mariuss72  •  03 August 2020, 11:20
Postat de florar pe 03 August 2020, 11:16

Adica se vede clar astazi ca sunt probleme cu datele de disputare a meciurilor si ne dorim si mai multe meciuri pentru echipele care se lupta pentru campionat?Minamo se plange ca jucatorii infectati pot cadea pe terenul de joc dar se doreste ca noul campionat la varf sa aiba mai multe meciuri cand este clar ca or sa fie si mai multi infectati????Logica de ...

Bai oaie, e vorba de urmatoarea editie de campionat, nu ai ochi sau nu ai nimic ***?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

florar
florar  •  03 August 2020, 11:16

Adica se vede clar astazi ca sunt probleme cu datele de disputare a meciurilor si ne dorim si mai multe meciuri pentru echipele care se lupta pentru campionat?Minamo se plange ca jucatorii infectati pot cadea pe terenul de joc dar se doreste ca noul campionat la varf sa aiba mai multe meciuri cand este clar ca or sa fie si mai multi infectati????Logica de ...

utilizator șters
utilizator șters  •  03 August 2020, 11:14

Felicitări Burleanu pentru decizii dar....Vorati 18 echipe în Liga 1 !!! Avem tradiție!!!

1177177172317584
Christian Ciuca  •  03 August 2020, 11:13

o alta cacialma... tot cu playoff playout, tot schema aia aiurea dar cu doua echipe-n plus... ar trebui sa NU retrogradeze nimeni anul asta, nimeni, asta n-a fost campionat, a fost bascalie, tot la 18 echipe in sistem clasic traditional trebuie sa ne-ntoarcem, sa terminam cu playoff playout odata pentru totdeauna, la gunoi cu sistemu asta.

1274464749300910
Robert Sergiu  •  03 August 2020, 11:07

Nea *** se plangea aseara ca dinamo joaca din 2 in 2 zile Sa se joace pana in 2021 si sezonul 2020/2021 dinamo sa-l inceapa in ianuarie nu vrei? :))))))))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Comentează