Alte știri din fotbal
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
0
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
3
„Liga 1 își permite să refuze Steaua? De ce nu faceți o excepție, ca în Spania?” » Cum a răspuns Burleanu, tras la răspundere pe scenă
15
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
0
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
Pai el a spus, in diferite zile. La un moment dat plangea ca ar fi vrut sa vanda casa cu 400.000 euro..dar a venit criza. Asta e. Dupa imi zicea mie de o scara de bloc care a cazut in '77 pe stefan cel mare colt cu lizeanu (blocul rezistent, dar taiase unu' stalpii de rezistenta la acea scara:)) ). Mi-a zis ca stie pentru ca pe lizeanu s-a nascut, a crescut si sta. El ii spune colentina, ma rog. Povestea in alta zi, de niste c///orvete care o ard intr-un club prin zona, chiar pe langa el. Dar nu bellagio si nici hotelul ala pe colt. Singurul e scorpionul rosu. Asta vara se lauda ca are vita de vie si sta la umbra in curte.
:)))))))))))) clar, politica dauneaza grav sanatatii
youtube.com/watch?v=zvWugokF8XM
te-or dereglat si pe pe tine :)))))))
sunt basist pana la moarte si dincolo de ea:)) mandru ca sunt portocaliu
Daca nu te-ai bagat, inseamna ca esti platit de mafia basista. Te duci la puscarie cu Udrea si Videanu. @al.tau.zeu, dar tu de unde naiba stii toate astea ? :))))
Are zile cand se duce pe vatra luminoasa. De acolo isi ridica malaiul, bosorogul. Malai in plic rosu, precum un ciumat. Sa zica el daca eu mint. Are o casa pe lizeanu spre reinvierea. A vrut s-o vanda cu cateva sute de mii de euro, dar incepuse criza. E undeva langa scorpionul rosu (un club de noapte din zona). Are o bolta formata din vita de vie, la umbra careia sta in zilele calduroase. Intr-adevar sunt cateva curti cu asa ceva prin zona. Toate aspectele le-a spus el, n-aveam de unde sa stiu.
vorbesti aiurea, niciodata nu m-am bagat in discutiile despre politica de pe gsp:))
:)))))))))))))))))))))))))))))
Tu de când ești postac basist? Nu te-am văzut discutând de politica. :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.