Alte știri din fotbal
A semnat astăzi cu U Cluj: „Unul dintre «pistoane»”
0
11 la rând, unde se opresc? CFR Cluj, la câteva victorii de recordul all-time din fotbalul românesc! Unde trebuie să mai câștige
0
Reacție tare după ce Kopic și Dinamo au adunat trei înfrângeri consecutive: „Băăă, voi sunteți nebuni?!”
3
Avem datele OFICIALE » Bugetul CSA Steaua în 2025: 94% bani publici! „Sistemul” costă de două ori cât sportivii + Fotbalul, cel mai mare consumator
38
Știri din fotbal internațional
Transmisia partidelor a fost întreruptă la beIN Sports! » Rachetele lansate de Iran au dat alarma în studio
0
Real Madrid - Manchester City » Kylian Mbappe, marele absent al celui mai important meci al serii în Liga Campionilor
0
Căpitanul Romero a decis schimbarea lui Kinsky: „În ce hal a ajuns clubul!” » Foștii portari îl atacă pe Igor Tudor
0
Imagini incredibile în Liga Campionilor » A început să facă sandvișuri chiar în timpul meciului!
1
Lifestyle
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Celulele adormite ale Iranului, gata de activare. Cum funcționează rețelele ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
ULTIMA ORĂ: Escaladare majoră: Israel și Iran în pragul unui război total
Libertatea
nu satiu ma ,poate maine sa ceara DNA ridicarea imunitatii ,oricum si videanul pt azi e suficient in dosarul gazului cu porcul de la astra giurgiu
Si gunoiul asta este unul dintre postacii mafiei basiste! Zi de zi de ani de zile a prestat pt mafia basist pedelista care a ruinat Romania. Mizerii umane cati bani ati luat pt intoxica mediul virtual cu minciunile basiste?
Ai inteles bre moldovene? DNA nu a solicitat parlamentului incuviintarea arestarii preventive pt amanta Kioretelui! Au pus-o doar sub control judiciar cu interdictie de a nu parasi Capitala. Adica este in continuare protejata, dar prostimii a fost oferit capul lui Videanu. Daca vrei iti si desenez. Acest cuplu toxic de alogeni asiatici Basescu Udrea au devalizat Romania.
Baieti, eu sper sa-l gasiti. Nu uitati sa ma chemati si pe mine :))))
normal daca dna solicita parlamentului ridicarea coruptiei,eradicarea coruptiei asta vrem toti romanii ,astia au furat tot
El prefera in general copii pupatori de moaste, icoane si acatiste gen cordos. La mititica el o sa fie pasivul, dupa ce o sa se afle printre baieti ca racoleaza copii pe gsp :)))))))
nu pot sa-ti fac jocul,prefer sa raman "Elvetia":))))
:)))))))))) Asta cam asa e. Uite ce propune ''maianimalule''. Buna idee. Eu bag mana-n foc ca din trei incercari nimeresc locul unde sta diliul. Plus ca-l stiu toti po...po...nautii din zona lizeanu- teiul doamnei. El isi spune mastermaciuca.
oricum dinca labahu e deja parasit la sanatoriu de familie si nu mai are nimic pe numele lui...n-o sa poata recupera prejudiciul astia de la DNA ...si in puscarie ...e mai frumos pentru dinca labahu decat la sanatoriu... acolo si-ar gasii parteneri usor :))))))))
Bine ca ne-au imbogatit ceilalti. Eram la nivelul Norvegiei la PIB pe cap de locuitor cand a ajuns PDL la putere so nu stiam EU? :)) Voi nu intelegeti ca a cost o mafie totala si mai toti erau corupti so hoti. Chair daca ajungea in alt partid la putere era ceva de genul "Ba, tu nu-mi torni oameni din partid, ca-i torn si eu pe ai tai. Trist, dar adevarat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.