Alte știri din fotbal
Note GSP la Universitatea Craiova - UTA » Premianții au venit de pe bancă
0
Ștefan Baiaram: „Anderlecht? Sună bine”
0
Filipe Coelho, după 4-0 cu UTA: „Acum începe adevăratul test!” + „Trebuie să analizăm ce a făcut Nsimba la schimbare”
0
Adrian Mihalcea comentează prăbușirea totală de la Craiova: „Nu m-am gândit vreodată că se poate întâmpla”
0
Știri din fotbal internațional
Scandal la francezi după „setul” încasat: „Comportamentul unor jucători a fost inacceptabil”
0
Eroul Angliei și-a spus oful: „Este prea târziu” + Reacția lui Thomas Tuchel
0
Noul marcator #1 al Mondialului, Mbappe nu deschide încă șampania: „Messi înscrie în finală, asta e sigur”
0
Franța - Anglia 4-6 în finala mică a Campionatului Mondial » Pentru bronz, dar fotbal de aur!
0
Lifestyle
Ion Țiriac a venit la marele eveniment cu un splendid Cadillac Eldorado decapotabil
6
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
10
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
32
Cine este Loic Matrier, hackerul care a scos la vânzare datele Cadastrului ...
Libertatea
Poveștile unei stewardese române din anii ’80: zborurile peste Ocean sub ...
Adevărul
10 mituri despre Nadia Comăneci și soții Karolyi: adevăr și ficțiune la 50 ...
GSP SPECIAL
Ce s-a ales de acordul comercial dintre SUA și UE. Bilanțul promisiunilor ...
Libertatea
Da, da tu esti bun de critic dar sa nu te bagi la corectat ca "alalat" criticbe mai bun ca "tyne". Da!te!nMortiiMa!tii!!!
Scoala de conchite stefan cel mare..
Gigi a scris varianta iudeo-masonica a Mioritei iar Mimi Emanuelle 2014, episodul ,,Penetrerari multiple cu barbati fiorosi"' . ,,La naiba-n puii mei!''
Bai sa stii ca puscaria e treaba grea. O adevarata drama pentru un om. Si cand treci prin drame, scrisul te ajuta sa treci peste probleme.
a scris jiji?pai stie ciobanul sa scrie? sa le mai dam inca 10 ani ca e asa de liniste de cand e memeu si ciobanu la puscarie
Sunt si petitii in care sa cerem un plus pentru el si Copos ??
ha ha haaaaaaaaaaaa..))))))))))))))) super tare chestia asta.>)
..)
dap, si cu un cec platibil la vedere, de fiecare, ca onorarii de scriitori notorii..))
bravo lui.. haideti sa-l sustinem pe ://libertate-gigibecali.ro. Semnati si petitia pentru eliberare: ://www.avaaz.org/fr/petition/Presedintele_Romaniei_Parlamentul_Romaniei_Eliberarea_lui_Gigi_Becali/ Hai Gigi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.