Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Comentarii pertinente. Respect jucatorilor care au facut dinamovistii fericiti de-a lungul anilor. Rusine lui Prunea si cazaturilor pe care le-a adus in echipa actuala, incepand cu antrenorul.
cum spuneau si marii ziaristi suporterii sant de vina ,rednic e de vina luana e de vina doctorul echipei e de vina oricine e de vina dar nu prunea ,balanescu sau neagoe
nu-ti fa tu griji pentru Steaua,Steau anu a retropgradat niciodata si nici nu o sa retogradeze. la cum jucati voi in mod normal ar trebui sa retrogradati. v-au umilit aia de la cfr non stop si tu tot virgin la 50 de ani ai ramas.
bah baiatule de cand a ajuns chiriasul proprietar ?? la voi este mai rau ...chiriasul a fugit cu obiectele din casa !!!! acum traieste in codri precum haiducii !!
da, mi-ar placea si chiar asa va fi. Oricum "Steaua" e in D, divizia a patra si probabil si aia se va desfiinta la un moment dat. Daca vorbim de FICISIBI atunci aia ar trebui desfiintati pe loc. Aia nu e echipa. Pina una alta "ne concentram" pe retrogradarea lui Dinamo care e sigura 100% anul asta
esti tu virgin cu amat fcsbeu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
steaua e undeva prin liga a patra asta pe care o numesti tu steaua e clonata fcsb!fortza dinamo!fortza cfr
o sa-i vad pe fcsbei in liga a doa!ha ha ha
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ar fi de vis,dar nu o sa se intample asta. este prea mare mafia politica.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.