Alte știri din fotbal
Naționala României a jucat cu Groenlanda la futsal » Adversarii i-au lăsat mască pe „tricolori”: „Erau foarte răi, tocmai asta ne-a încurcat”
0
U Cluj - Unirea Slobozia, în etapa 23 din Superliga. Gheorghiță a deschis scorul
1
Olimpiu Moruțan e deja printre preferații fanilor Rapidului » Zeci de suporteri au venit să facă poze și să ia autografe
0
Cuvântul interzis de Pancu înainte de FCSB - CFR Cluj: „Refuz să vorbesc” + Ce a remarcat la adversară: „Nu am niciun dubiu”
0
Știri din fotbal internațional
Xhaka, conflict cu un fan și meciul întrerupt! „Ciocănarilor” le-au fost suficiente 45 de minute pentru a tranșa partida
0
Manchester City - Wolverhampton » Al doilea gol a venit în prelungiri
0
A murit un fost mare jucător al lui Inter Milano și AC Milan
0
Revenire în Premier League? » Arsenal îl dorește pe Julian Alvarez
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
Respect Grig!
bravo si sper din tot sufletul sa castigati titlul.
Pina la sfirsitul campionatului mai e tare mult , deocamdata lupta e in doi , Steaua e ocupata si in Europa , nu uitati ca in retur urmeaza jocuri de culise asa ca nu e inca nimic batut in cuie !
asa da exemplu de profesionist. sper ca pandurii sa ajunga cel putin in grupele europa league in loc de rapid sau dinamo ca ar face mai multe puncte.
eh, sa vorbim sa n-adormim! mai mananca si lumea niste cacat! hai sictir cu cartonul tau cu tot!
si mintea ta la fel ...
Patronul ” este ” sindicatele adica Romania. In plus regia huilei e falimentara .
Grigoras asta parca ar fi profesor de fotbal, le da clasa la toti .
moare Jiji ..iar incep ziarele gigista sa arunce cu noroi :))
grigoras, cel mai tare din oras! sper sa ia pandurii campionatul, dar va fi extrem de greu, mai ales daca mai pleaca unu sau doi jucatori in iarna... sa speram ca patronul va face totusi un efort sa tina echipa impreuna macar pana la vara, pentru ca e o placere sa-i vezi jucand
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.