Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
cu parare de rau dar practici si tu acest sport, si oricum gestul tot imoral ramane, pentru ca de acei fotbalisti nu depindeau vieti. Ideea era ca ei castiga salarii de peste 10.000 de euro si daca aveau demnitate puteau bine mersi sa trimita in acel elicopter gravidele copii si cei care chiar aveau nevoie. Poate ii amenda clubul...dar nu cred ca mai mult de 2000 de euro ii taxa, si oricum castigau respectul unei natiuni... dar noh...solidaritatea in romania e 0...
aşteptăm cu interes să vedem cum vor juca sinistraţii privilegiaţi împotriva "astrei ploieşti şi salvatoare"...
Si domnul George Becali ce facea in acest timp? va rog informati-ne! In alta ordine de idei, salutari si multumiri dlui Ioan Nicolae, iar alde crin antonescu, ponta si basescu ar fi putut contribui cu bani pentru benzina pentru a fi extrasi toti calatorii din tren, nu sa se balacareasca pe la TV in goana dupa ciolan....m-a impresionat afirmatia lui Sergiu Costin respectiv "mi-a fost jena de oamenii din tren" lucru pe care multi dintre noi nu l-am fi spus sau nici macar gandit vreodata
Aveti de-acum pe cine sa pupati! Cu un elicopter pus la dispozitia GSP, Niculae si-a cumparat laude din partea voastra o lunga perioada de timp de-acum incolo + publicitate mascata pentru compania lui aeriana! Rusine GSP!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.