Alte știri din fotbal
Basarab Panduru a ales: Rădoi sau Coelho? » Verdict în direct: „El a pus echipa pe un drum corect”
0
Veste proastă pentru Rapid și FCSB » Jucătorul pe care au pus ochii e blocat până la vară
0
U Cluj va disputa 3 meciuri amicale în cantonamentul din Turcia
0
Cristi Borcea, analiză la rece pentru Dinamo: „Aceste două echipe sunt favorite la titlu!”
5
Știri din fotbal internațional
Antena 1 ar dori să împartă CM 2026 cu alt post TV din România! Care sunt motivele
0
AS Roma și-a găsit atacantul! » Va fi împrumutat cu obligație de cumpărare + I-a fost oferit Radu Drăgușin!
0
Lovitură pentru Liverpool! Arne Slot a anunțat cât lipsește Isak
0
La 19 ani de la startul proiectului, au început să monteze acoperișul stadionului! Imagini de pe un șantier plin de controverse
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Țara considerată „veriga cea mai slabă” a Europei în fața Rusiei lui Putin
Adevărul
„Legendă GSP”, Rodion Cămătaru a vrut să investească în Grecia, dar a avut ...
GSP SPECIAL
Un actor celebru a ajuns să locuiască pe străzi. Imagini cu fostul star ...
Libertatea
hahaha, si de (v)*** la cate puncte se distanteaza ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
petarda a explodat si a facut fâs ... ce pretentii sa ai de la incultul cosmin matei? :)
Daca bate Viitorul astazi , se distanteaza 5 pct *** . Eeeeee ultra tei .........
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sunt tare curios sa il vad la lucru pe antonio ghomsi. daca e asa cum spune rednic, atunci el va deveni titularul benzii din stanga. daca fai joaca si pe postul lui la fel cum a jucat anul asta pe partea opusa, atunci e ok. iar in centru as juca mai mult cu tarcoveanu, un tanar de mare calitate, caruia de muli ani i-am prevazut o cariera frumoasa. un 4-2-3-1 cu anton si tarcoveanu, iar in fata lor cu gavrila palic/van haaren si rotariu, plus essombe ca varf de forta (gnohere e foarte lent, degeaba isi arata burta la fiecare meci, e lent, gras si trebuie servit doar la picior, altfel e nasoala). rotariu ar intra in ecuatie, pentru ca nu avem o alta extrema disponibila, pe banda stanga. serban, van haaren, nu au cum sa joace acolo decat daca asa isi inchipuie rednic.) vreaus a zic, la meciul cu cfr, nu doar formula de joc a fost fantezista, ci si asezarea pe posturi : cum dracu sa joci tu cu matei si palici ca extreme ??..)) o varianta ar fi si cea cu marc fundas dreapta, cu mevlja si puljic stoperi, si ghomsi aparator stanga. se poate si formula anton-nedelcearu, plus gavrila, tarcoveanu, palic (desi palic am spus ca nu se descurca bine in banda, intrucat este un aparator slab pe faza defensiva).
Poate cu aceste suspendari ale biscuitilor sigiliati vom vedea si noi Dinamo jucand un fotbal mai placut in astea 3 etape cu: Botosani,Braila si Chiajna !!!
nu se stie de ce comiisile frf fac jocul *** ai ba la *** vad ca a inceput dinamo sa mearga bine a gasit momentul sa i mai stopeze sa va fie rusine magariiilo din frf hu hu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu conteaza, 2 etape sunt vesel. nu-l mai vad pe *** ala pe teren. ca fapt divers, l-a injurat frecvent pe arbitru, a fost specificat in foaia de joc. si el si matei, iar din cauza asta sanctiunile lor au fost mai mari decat era firesc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A PRIMIT PREA PUTIN LOSERRUL ASTA .....!!!!!!
Zii ma să ne dea facebook-ul ca eunu îl cred.
Legendele spun ca dinamo a fost o echipă ajutata tot timpul chiar și când s-au clasat pe locurile 7-8.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.