Alte știri din fotbal
Transferat în vară, a anunțat conducerea că nu se mai întoarce în România
0
Intră Dinamo în cursa pentru Kevin Ciubotaru? Andrei Nicolescu a anunțat ce jucători vrea Kopic
0
Liber la transfer » Clauza care îl apropie pe Andrei Coubiș de Superliga
2
Cum arată calculele pentru titlu după ultima etapă din 2025 » Rapid NU mai e principala favorită
2
Știri din fotbal internațional
Poveste cutremurătoare » Unul dintre starurile de la Cupa Africii pe Națiuni și-a pierdut vederea la un ochi, din cauza unei infecții
0
Antonio Cassano după eșecul lui Chivu din Supercupă: „Este cea mai mare deziluzie! Chiar nu înțeleg de ce...”
0
Aproape de o tragedie la Cupa Africii! A vrut să sărbătorească golul din prelungiri și a riscat să își rupă coloana
0
Steaua Roșie Belgrad a prezentat noul antrenor » Se întoarce după trei ani la fosta adversară a lui FCSB
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Legăturile lui Ion Iliescu cu generalii din rețeaua „Corbii” racolați de ...
Libertatea
Țara considerată „veriga cea mai slabă” a Europei în fața Rusiei lui Putin
Adevărul
„Legendă GSP”, Rodion Cămătaru a vrut să investească în Grecia, dar a avut ...
GSP SPECIAL
Atacuri cu drone, lângă granița României, în spațiul ucrainean. ...
Libertatea
Poate cu aceste suspendari ale biscuitilor sigiliati vom vedea si noi Dinamo jucand un fotbal mai placut in astea 3 etape cu: Botosani,Braila si Chiajna !!!
Buey gsp-ule, diseara incepe un campionat mondial, cel de rugby, unde Romania a participat de fiecare data !!! .. , sunt semifinale de campionat european de basket, si voi tineti prima pagina numai cu stiri de fotbal de 2 bani si va mirati ca nu va mai citeste lumea ?!??
In Anglia aceste gesturi sunt la ordinea zilei si acolo nu se mai dau asa suspendari, doar in Romania trebuie sa dramatizam aceste chestii, Matei era nervos ca pierdeam meciu, ce vroiati sa faca ??? sa-i pupe pe fiecare de la CFR in parte ??? Oricum e o suspendare normala, cine la pus sa faca astfel de chestii, nu stia ca suntem in Romania ??? Iar pe Rednic cat l-au suspendat ??? La Rednic alta tampenie, omu din ce am inteles nici nu i-a zis nici date mai incolo si l-a trimis in tribuna, Radu Cacareszku a vrut sa-si faca tema bine de tot, sa-i arate lui Deaconu ca are sange in oua de cocos !!! Asemenea arbitraje trebuie sa dispara din Romania !!!
fc-beul ar trebui retrogradata pt ca ne face de rusine la noi si afara; 2 meciuri au castigat cu 1-0 la bot si cu viit amandoua furaciune pe cand noi trebuie sa avem 5 penalty intr-un meci sa dea 1: asta e fcsbeul si suporterii lui
asa e ma, dar e dinam0vist, dinam0vistii ar trebui suspendati pe viata din sport pentru ca ne fac de rusine in europa :))
3 etape doar ?????????????????? rusine !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pentru un gest ca asta in Anglia era suspendat tot sezonul !!! normal ca aici e Romania si se poate orice... e dinamo... securitatea inca nu a murit !!!
Cum nu-i lasati ca zici ca sunt pe pajiste cand arbitreaza, vezi cazu Tudor,Hategan,Balaj si nu in ultimu rand: tatucu lor: BRICHETA DEACONU :)))))) intreaba-l pe tudor cum e sa jucati in 12 la botosani cu un rezultat extrem exterm de mincinos la cum au aratat lucrurile atunci, atuncia fcsb*** nu a avut nici macar 1 sut pe poarta, va dominat botosani cap-coada si cu toate astea ati batut dintr-un bulan de-al lui tudor: lovitura libera inexistenta si le-au refuzat la botosaneni un penalty cand la tavalit tosca si varela pe croitoru in careu iar tudor a fost legal la ochi la accea faza, uitati-va la propria gradina si dupaia sariti gardu !!! Si cate si mai cate hotzii nu a facut puroiul asta ros-albastru, ultimele campionate oare pe corectitudine l-ati luat ??? hahahahahahahahahaha esti haios !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asa e bah, ***, don hrebenciuc poate sa-ti confirme si cu paunescu ( membri psd) cum au facut in asa fel incat cu o simpla semnatura de pix sau sters datoriile de peste 30 de mil catre ANAF ( si Bodu poate sa-si spuna ca era sef atuci) sau sters ca mai ramasese un pres, o imprimanta si un scaun ***a ros-albastru pe care il ai in dreapta !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
MACAR NU LASAM ARBITRII SA ,,JOACE'' IN LOCUL NOSTRU CUM FACETI VOI BRE...RUSINEA ROMANIEI SUNTETI SI VETI RAMANE PENTRU TOTDEAUNA.
*** au iertat datoriile de 17 milioane de euro a clubului de suflet, le-au micsorat la 800000 de euro si au reesalonat aceasta datorie pe 20 de ani....ACESTA ESTE CLUBUL COMUNISTILOR.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.