Alte știri din fotbal
Ultimatum pentru Denis Alibec la FCSB: „Ori îl scot din lot definitiv, ori mă mai bazez pe el”
0
A intervenit și a deturnat negocierile pentru aducerea lui Moruțan! Gigi Becali: „Vă spun cum s-a întâmplat, adevărul”
0
Unirea Slobozia - UTA Arad, primul meci pe stadionul „1 Mai” în Superliga » Albu marchează la debut!
3
Statisticienii au făcut calculele » Ce șanse are FCSB să prindă play-off-ul după eșecul cu FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
RB Leipzig face prima ofertă oficială pentru transferul lui Radu Drăgușin! » Fundașul lui Tottenham are concurență din Serie A
0
Manchester United - Manchester City, derby-ul etapei 22 din Premier League » Echipele de start
0
Juventus, acord cu golgheterul din Premier League! Dar un avertisment: „Nu plătiți prețul corect, nu pleacă”
0
Senegal, plângeri împotriva Marocului înaintea finalei de la Cupa Africii pe Națiuni: „O lipsă clară de măsuri”
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Moruțan, mărul discordiei între verii Becali. Giovanni „întinde sforile” ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski dezvăluie informații secrete. Ucraina se pregătește ...
Libertatea
Digi are dreptate.
mie imi plac, nu fiti mai catolici decat nenea papa...))) plec pe prima pagina la Sunzu. mi-e drag de el...))))))))))
L-a anihilat pe Drogba și va juca la Dinamo » "Cîinii" sînt la un pas de a-l transfera pe Sunzu sunzu confirma ca vine la dinamo pentru bonetti. si el si himoonde si kalaba !!!
noooooooooo Stelist am fost de prima data! aia cu Petrolul si Braila era ceva la nivel local.
Asa cum am mai spus, asteptam din moment in moment sa apara o chestie, ceva care sa dreaga petarda lansata cu meciul asta. Acum o arunca pe Digi. O alta rasuflatura ca si meciul cu Argentina. Cred ca Lessi habar n-are ca o sa joace cu Dinamo. Nu se va juca niciun meci cu Barca lui Noe!
foarte bine, sa nu se mai dispute :)))
wtf 0_0
ba tu ai renuntat la PETROLUL pentru.....steaua:o
NU FAC MA PARTE DIN NICI O LEGIO DAR AM JUCAT FOTBAL LA FCM PROGRESUL BRAILA,IN GENERATIA CU CIREASA CARE AJUNSESE LA STEAUA SI DROGEANU CARE AJUNSESE LA VICTORIA SI IN ULTIMII ANI ERA ARBITRU ERAM MAI MIC CA EI SI IARNA MA LUA ANTRENORUL LOR SA MA ANTRENEZ CU EI,
ma nu am prea fost sa stii. mergeam cand eram copil. cand am mai crescut m'am mutat in Ploiesti si am devenit gazar :)) eram nelipsit de la meciurile Petrolului. pe municipal mai mergeam cand eram in trecere prin Braila si aveam timp.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.