Alte știri din fotbal
Vulturar dezvăluie secretul Rapidului: „Mister a reușit să aducă asta”
0
Dina Grameni, descătușat după Rapid - CFR Cluj: „Aveam sete de revanșă”
0
Daniel Pancu, discurs vulcanic după Rapid - CFR Cluj: „Clubul nu are mentalitate” » Atac și la adresa conducerii: „Doar a arătat că e bogată”
0
Olimpiu Moruțan, la cel mai bun meci pentru Rapid: „Ceva obișnuit pentru mine”
0
Știri din fotbal internațional
Mourinho trebuie să aștepte: transferul lui Diomande la Real Madrid, amânat din motive neobișnuite
0
Dezastru pentru Dennis Man » PSV, spulberată în Supercupa Olandei!
4
Vine „tăvălugul”! 8 goluri în meciul adversarei lui CFR Cluj din Conference League
1
Juventus a transferat atacantul pe care îl dorea de un an
0
Lifestyle
Gazonul de pe Ghencea se află într-o stare deplorabilă și la primul meci al sezonului pentru Steaua
5
Soția fotbalistului de națională a stârnit furie cu ultima postare » Fanii au reacționat dur: „Cum să spui așa ceva?”
4
Dusterul produs la Mioveni, liderul pieței auto din Ucraina » Câte exemplare au fost cumpărate în acest an
1
Tabloidele scriu despre o nouă idilă: „Irina Shayk se iubește cu starul mai mic cu 11 ani”
6
Donald Trump avertizează că lumea se îndreaptă spre o catastrofă petrolieră ...
Libertatea
Eclipsa din 12 august: orașul european cu cea mai lungă totalitate și ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Doi tehnocrați, în cărți pentru funcția de premier. Varianta discutată în ...
Libertatea
Digi are dreptate.
mie imi plac, nu fiti mai catolici decat nenea papa...))) plec pe prima pagina la Sunzu. mi-e drag de el...))))))))))
L-a anihilat pe Drogba și va juca la Dinamo » "Cîinii" sînt la un pas de a-l transfera pe Sunzu sunzu confirma ca vine la dinamo pentru bonetti. si el si himoonde si kalaba !!!
noooooooooo Stelist am fost de prima data! aia cu Petrolul si Braila era ceva la nivel local.
Asa cum am mai spus, asteptam din moment in moment sa apara o chestie, ceva care sa dreaga petarda lansata cu meciul asta. Acum o arunca pe Digi. O alta rasuflatura ca si meciul cu Argentina. Cred ca Lessi habar n-are ca o sa joace cu Dinamo. Nu se va juca niciun meci cu Barca lui Noe!
foarte bine, sa nu se mai dispute :)))
wtf 0_0
ba tu ai renuntat la PETROLUL pentru.....steaua:o
NU FAC MA PARTE DIN NICI O LEGIO DAR AM JUCAT FOTBAL LA FCM PROGRESUL BRAILA,IN GENERATIA CU CIREASA CARE AJUNSESE LA STEAUA SI DROGEANU CARE AJUNSESE LA VICTORIA SI IN ULTIMII ANI ERA ARBITRU ERAM MAI MIC CA EI SI IARNA MA LUA ANTRENORUL LOR SA MA ANTRENEZ CU EI,
ma nu am prea fost sa stii. mergeam cand eram copil. cand am mai crescut m'am mutat in Ploiesti si am devenit gazar :)) eram nelipsit de la meciurile Petrolului. pe municipal mai mergeam cand eram in trecere prin Braila si aveam timp.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.