Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Planul lui Gigi Becali nu a funcționat
6
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Reporterii GSP transmit de la stadion
5
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8
0
Bairam în Centrul Vechi, apoi fuga în stație: 1.000 de suporteri ai lui Fenerbahce au plecat spre Arena Națională cu STB-ul
7
Scene emoționante pe Aeroportul Internațional Timișoara
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
doar jucatori de liga2? vezi stoicane ca retrogradeaza 6 echipe!
Atunci ce kalasnikovu mathii cauti aici ??? aaa te-ai ratacit, ai ramas ultima din turma ???
Neacsa stiu sigur ca a avut o oferta si de la Vaslui, dar sa accidentat si a picat totu, dupa ce si-a revenit a semnat cu Corona si a jucat destul de bine !!!
:))))
ai uitat cum ati ratât ch league in dauna satului urziceni??????? las-o asa cum e .........
Neacsa e un jucator interesant...seamana putin cu Lazar.
Erata : Când le-au dat drumul la jucatori ca Boudjema....
Numai ca ei si-au permis, sau nu si-au dat seama de greseala când au adus jucatori formati in echipa ca Boudjema care facea mare parte din jocul echipei, Hamza golgheter veritabil si au adus 2 ,,monumente'' pe care au cam inceput sa se KK ciorile si la noi, doar pt imagine, probabil si au terminat inaintea noastra si nici nu au probleme cu licenta. Oricum ce a facut Stoican anul asta e ca si cum ar fi castigat campionatul.
Spui de Petrolul, or fi gresit si cei de acolo, aducand jucatori mai degraba pt imagine, dar au facut si multe afaceri profitabile: Hamza, Boudjemaa, Alcenat etc...adusi pe cateva zeci de mii de euro, dar de pe urma carora au scos sau vor scoate profit. Sunt si eu curios pe cati dintre sprancenati (nu intra aici Serban sau lazar...ca erau din campionatul intern, ii stiam si au fost adusi la cererea lui Multescu, nu gasiti prin pubele de anghelache), anghelache va scoate profit (ca ei asta urmaresc). Ca dpdv sportiv am vazut cum au ajutat ei pe Dinamo. Cu bune sau rele, mediocri au ba, greul l-a dus tot vechea garda. o sa am timp si sa pun aici ce spuneai despre anumiti jucatori adusi!
Asa spuneati si anul trecut.Nici intoxicarea de tip valah cu atata prostie nu ma intereseaza pe nimeni. Mai bine flamand si demn decat manelism finantat ilegal si puscarie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.