Alte știri din fotbal
Sold-out în 15 minute la Dinamo - FCSB!
0
Directorul GSP i-a spus lui Pancu, în direct, cum vede numirea lui la Rapid + Primul „transfer” rezolvat? „Am înțeles că vine”
0
„Am devenit Maradona al antrenorilor” » Pancu a venit în studioul GSP și a dat cărțile pe față: „Îmi dădeai buchet de flori în loc de noroi”
0
Veste uriașă, după întâlnirea cu Dan Petrescu: „Eu zic că poate. La CFR Cluj e unul singur”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Benfica vrea să-l înlocuiască pe Jose Mourinho cu un antrenor din Premier League
0
Cum e prețuit Scott McTominay în Scoția! » O sută de colecționari vor păstra golul din „foarfecă” la națională
0
Ore scumpe: cât pierde Real Madrid dacă nu închide astăzi numirea lui Mourinho
0
Lifestyle
Ilie Dumitrescu i-a fost alături fiicei lui la ceremonia de absolvire a facultății: „Am trăit niște momente de nedescris”
0
Din cauza ei, nimeni nu s-a uitat pe teren la Roland Garros: a apărut într-o ținută provocatoare
0
Aryna Sabalenka, bijuterii de aproape 150.000 de euro » Cum s-a afișat înainte de Roland Garros
0
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
8
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Sfârșit de eră: cel mai aglomerat aeroport din lume se închide definitiv ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Nu e vorba de un portar de liga a treia.Este un portar foarte bun ,a jucat la CFR pana la venirea lui Petrescu. A fost sub comanda lui Miriuta in echipa aceea care juca minunat. A mai avut o perioada dificila ,va trece peste ea . Nu lua el golul acela de la Timisoara plus inca vreo cateva . La mingile pe sus nu are adversar.Bravo Miriuta!
Dupa ce Dinamo, cum-necum, a reusit sa bifeze doua transferuri importante (Monroy si Nistor), transferuri prin care lotul e unul mult mai echilibrat, la acelasi ordin a lui "iluminatului" din Pipera ati scos un articol care, intamplator, incepe cu aceeasi fraza "Doar Dinamo", fraza care-i provoaca insomnii latifundiarului. Minca e un portar cu un CV impresionant, un portar bun, care poate ajuta echipa.
N-a avut bani de portar de liga a 2-a?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Șterg repede comentariile anti fcsb.......***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ziariști...***.....numai titluri tendențioase..,.. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Probabil că atunci când îl va transfera CFR-ul pe Ioniță, se va spune ceva asemănător: "CFR-ul și-a luat jucător de la echipa a doua a unui club aflat în moarte policlinică". :))))
Let them eat cake. Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doar Marius Margarit se poate considera jurnalist ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.