Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

EXCLUSIV Haos la Dinamo! Antrenorul negociază personal un transfer, președintele clubului refuză mutarea: "Sub nicio formă nu-l vom aduce!"

« Înapoi la articol

Comentarii (90) Adaugă comentariu

blocatu  •  13 Ianuarie 2018, 20:49

radeti voi, dar mihai minchie e un portat bun! mai bun decat ce are dinamo la ora actuala! si nea David ala ar trebui schimbat , el habar n-are de nimic!

maradona5  •  13 Ianuarie 2018, 02:52

Postat de sadikul pe 12 Ianuarie 2018, 20:43

***

Ion Palnie e favoritul slujitorilor

1745flo  •  12 Ianuarie 2018, 21:06

Exclusiv! Ziaristii gsp au picat iar la proba de bun simt!

sadikul  •  12 Ianuarie 2018, 20:45

Postat de Joachim Makay pe 12 Ianuarie 2018, 19:44

Ce prost e userul Sadikul . Aproape la fel de prost ca Nebraska .

ACEST COMENTARIU ESTE IN STANDARDELE GSP ???? ..gigisti prosti

sadikul  •  12 Ianuarie 2018, 20:43

Postat de Joachim Makay pe 12 Ianuarie 2018, 19:44

Ce prost e userul Sadikul . Aproape la fel de prost ca Nebraska .

***

sadikul  •  12 Ianuarie 2018, 20:08

Postat de Joachim Makay pe 12 Ianuarie 2018, 19:44

Ce prost e userul Sadikul . Aproape la fel de prost ca Nebraska .

***

Joachim Makay  •  12 Ianuarie 2018, 19:44

Ce prost e userul Sadikul . Aproape la fel de prost ca Nebraska .

sadikul  •  12 Ianuarie 2018, 19:36

Postat de Joachim Makay pe 12 Ianuarie 2018, 18:58

Ce prost e userul Nebraska.

foarte destept userul cu pisca in brate :))))))))))))))))) ...esti cel mai adevarat barbat care tii pisici in brate =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

gametable08  •  12 Ianuarie 2018, 19:17

TOate articolele cu dinamo sunt articole de saracie,in fiecare articol ne dam seama cat de sarac e clubul,o rusine de nedescris acest club

Joachim Makay  •  12 Ianuarie 2018, 18:58

Postat de nebraska pe 12 Ianuarie 2018, 18:41

Voi slujitorii lui jiji impresionati prin prostie.

Ce prost e userul Nebraska.

«

1

2 3 4 5

...

9 »
«

»