Alte știri din fotbal
Emil Săndoi o avertizează pe Universitatea Craiova, înaintea meciului cu Farul: „Poate pune probleme”
0
Incredibil! Câți suporteri sunt așteptați la FCSB - Csikszereda
1
Farul - Universitatea Craiova » Oltenii se pot desprinde în fruntea Superligii! Echipele probabile
2
Cine este femeia care l-a cumințit pe fostul atacant dinamovist și i-a spus „DA” în Bahamas! Urmează să devină părinți
0
Știri din fotbal internațional
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Andrei Crăiţoiu, Ionuţ Iordache, Victor Vrînceanu, dati-i pe mana lui KOVESI ii rezolva ,iar voi 3 trepadusilor rupeti-va diplomele ,scrieti-va demisiile si predati-va vestele .
si ce rezolvati?sunt doar niste supozitii de ale voastre ,insirate aici ptr a .....fi chipurile ,un ziar serios! nu ramaneti decat niste can can isti! cu fcsb si reghe ce ati rezolvat?
Aham. Dinamo ar trebui sa ii dea in judecata pentru ca ancheteaza niste ciprioti.
Tare investigatia, de apreciat zelul, am si eu o intrebare: cine naiba pariaza pe meciuri amicale de genul asta? Ziceti cateva nume de case de pariuri ceva, ei ar trebui sa die foarte inter sati de ancheta voastra. Altfel cine pariaza ilegal pe astfel de meciuri isi merita soarta, se cheama ca e prost de bubuie. Ca suporter ma lasa rece ca niste ciprioti au primit 2 goluri in plus pe non-combat. Mai bine spuneti cum stau echipele noastre cu pregatirea, ceva interesant pentru fotbalul romanesc.
M-am linistit.Il banuiam pe Miriuta.
Corect!
"Probele" astea dati-le unde vreti voi: La Uefa, la Fifa, la Dna, la parchete!! Iar Dinamo ar trebui sa va dea in judecata! Ticăloșenia e ca in cazul valiza nu ati scris astfel de articole! Cineva trebuie sa plătească pentru acest scenariu pervers-gigist !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu pleci pe tarla tarangigist?? Prost si îngâmfat fără motiv, esti doar o ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.