Alte știri din fotbal
Cât oferă Universitatea Craiova celor de la Steaua pentru a răscumpara acum cele 20 de procente din David Matei, păstrate de roș-albaștri la momentul transferului
0
Dinamo a bifat transferul #3 » Se pregătește pentru cantonament
0
BURSA TRANSFERURILOR în Superliga » Toate mutările verii: nume noi la Rapid, FCSB, U Cluj și CFR
0
FCU Craiova revine în Liga a 4-a! Adrian Mititelu a pierdut procesul la CEDO, însă nu capitulează: „Timpul este cel mai mare handicap al meu”
0
Știri din fotbal internațional
FIFA, nemiloasă! » Ar putea să nu mai joace la acest turneul final
0
„Cum poți să lași jucători ca ei pe bancă?” » Marele Peter Schmeichel îl desființează pe selecționerul Portugaliei: „Așa cum a făcut și cu Belgia”
0
Ovidiu Ioanițoaia, nemilos cu marea vedetă de la Mondial: „O spun cu regret: nu mai poate!”
1
Din cauza acestei reguli, Olanda este sub Japonia după egalul de la Cupa Mondială
0
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
6
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
1
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Bloc cu 26 de etaje, construit în doar 5 zile: tehnologia cu care China ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Kelemen Hunor explodează după zvonurile privind Guvernul Veștea: „Sunt ...
Libertatea
mai e si tara fomistilor din bacau via vaslui care isi fac veacul la lidl berlin unde sunt responsabili cu carucioarele..:)
Sunt sigur ca stie si de performanta clonei FCSB din Europa cand a fost eliminata de Ludogoret cu Moti in poarta la penalty-uri:))
Si dupa cum am scris si ieri....cum sa nu lipseasca totntul satului de pe stirile cu DINAMO ? Tontul site-ului strike back !!!
Si mai ales de dubla manșă cu Boro! A ramas definitiv in memoria romanilor ca thanks-giving day!!!
hahahahaha! tara penibilului hagi si a betivului tamas! *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
''mi s-a spus de istoria clubului, de PERFORMANTELE din Europa'' Asta chiar e poanta zilei :)))))
Vezi că țara lui Tamaș are ușile de termopan rupte. Rămâi în țara lui Hagi, unde ăia cu mustață nu strâmbă.:)))
Zici MINAMO, faci o pauza de 2-3 secunde, si pac-pac, izbuncnesti in ras cu hohote si lacrimi :)))))))))))))))))))))
Degeaba te ti mare familist, frumoule, ca *** noastre iti sucesc capul... iesi de 2-3 ori intr-un club de fite, si cuym te agata *** noastre...si sigur in seara aia te "loveste" una pe loc....nu scapi *** in Bucvuresti,
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prostul de Tiberiu IQ 33.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.