Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
0
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
pai deh, nu toti au loc la fcsb, mai trebuie si la alte, sau vreti sa-i luati voi pe toti jucatorii lumii ???
sezonul asta fcsb a ratat grupele UCL, a jucat in grupele EL. ce a urmat? toti jucatorii de valoare certa, sarmartea, keseru si sarmartea vanduti, inlocuiti cu tucudean, tamas si enceanu. la asta mai adauga numele si sigla pierdute in instanta, disparitia galeriei de pe stadion, plecarea liberi de contract a celor mai constanti jucatori, arlauskis si prepelita. dupa un retur intreg in care fcsb a aratat ca o echipa de pluton, fa un exercitiu de imaginatie si vezi ce se intampla fara milioanele din UCL inca 1 an.
doamne ajuta sa vina la noi, si el si cernat !!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
comentariul tau e cel mai bun banc pe ziua de azi
De vreo 2 ani incepe distrugerea, dar mai distruși sunteti voi, insolvenți pârliți cu aere de echipa mare...
:)) ***?:)) Fițuica aia a lui Ivanovici aberează in prostie.Dupa ei Steaua s-a inteles cu Teixeira, Cernat, din vara vine Radoi antrenor si asa mai departe :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai are dinamo aka rusinea europei de pe locul 8. ha ha ha.
Dinamo o sa joace in Uefa deabia din 2018.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.