Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi revine ca adversar în Giulești: „Cireașa pe tort” » Cum pune presiune pe jucătorii lui U Cluj
0
Ovidiu Sabău, înainte de Rapid - U Cluj: „Au făcut meciuri bune în Giulești când eram eu antrenor” » Sfat pentru ardeleni
0
Amenzi usturătoare după Dinamo - Petrolul: „4 sancțiuni doar pentru organizatori”
0
Ioan Varga are mare încredere că Pancu o va duce pe CFR Cluj în play-off » Ce spune despre transferul lui Slimani la Petrolul: „Fără îndoială”
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle, derby-ul etapei 24 din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Leeds - Arsenal, în etapa 24 din Premier League » Echipele probabile
0
Ciro Immobile, negocieri avansate cu Paris » Anunțul lui Fabrizio Romano
0
Record secular pentru Lazio » „Olimpico” a arătat ca în pandemie după boicotul tifosilor biancocelesti!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Gardul de la Palatul Parlamentului va fi demolat: „Bani aruncați pe geam. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
Toată lumea știe, Gerea e pușcărie!
Gerea asta ,un traseist cazut din lac in put prin politica sa de amator,incearca sa-si faca publicitate prin DDB.Un oportunist,voi cei din presa chiar nu stiti.Cu toate ca sunt stelist convins,am speranta ca Dinamo va scapa de aceste persoane care o capuseaza si isi va reveni.
POLI IAȘI - FCSB 5-2. Echipa lui Gigi Becali, umilință
nimic nu e inamplator, de asta n au mai fost astia asa vocali cei din boardu ddb
păi e pandemie, cele mai multe afaceri scârțâie, băieții deștepți și-au recapitalizat firmele...pe vremuri, cotiza și răposatul Turcu ca să nu-i mai vopsească dîdîbîștii gardurile restaurantului
Asa cum am spus de la inceput, banii astia donati de membrisorii DedEb nu au ajuns toti unde trebuie, ca asa se face unde se aduna multi bani. Mai scap prin niste buzunare, din greseala. Si 20% devin .... 10%!
Dragi suporteri dinamovisti, Vreau sa va atrag atentia ca astazi este 17 Noiembrie. Nu are nici o semnificatie aparte ziua de astazi, nu se sarbatoreste nimic, dar in albaneza 17 Noiembrie se traduce 17 Nentori... Stiti voi, la fel ca 17 Nentori Tirana, care v-a rusinat acum 33 de ani. La mai mare!
Poate e asociat cu vreo firma de "montat acoperisuri eften" ca aia-s toti ardeleni de pe langa Turda.
Cind politrucii se baga in sport - aici in fotbal - se alege praful. Ei numai in functii de conducere pot sa fie - vezi si cu Gera asta, ca vezi doamne, sint capabili. De aia nu am vrut sa cotizez /cumpar actiuni. Apropo....................sa vedeti de la anul, ce se alege si de frumoasa echipa de handbal fete, CSM BUCURESTI, adica PRAFUL !
*** aia de la varf din DDB sunt mana in mana cu spaniolii si cu zugravul .Voi prostilor virati in continuare bani .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.