Alte știri din fotbal
TAS a anulat regula „5+6”! Craiova și Rapid au învins FRF, dar pierd bani!
0
FRF a reacționat după mutarea de ultimă oră din Parlament! Răzvan Burleanu cere măsuri radicale: „Instrumente de a lupta împotriva mafiei”
0
Andrei Cristea e convins că FCSB a nimerit-o: „Jucător de națională! Ce tupeu are!”
0
U Cluj, de neoprit! După Alibek, a prezentat azi al șaptelea transfer
0
Știri din fotbal internațional
Cât ghinion! Jucătorul Angliei s-a accidentat cu o zi înaintea debutului la Mondial » Pe cine cheamă Tuchel
0
Chelsea îi dă planurile peste cap lui Cristi Chivu! Londonezii au intrat la negocieri cu fotbalistul pentru care Inter a pregătit o „ofertă istorică”
0
Romario a dezvăluit cum ar trebui să se „redenumească” fotbalul » Ce favorite are legenda braziliană la Mondial
0
„Pe cine avem aici?” » Darius Olaru, prezentat la noua echipă: „Aștept de mult această zi...”
2
Lifestyle
Îl deturnează FCSB? » Denis Drăguș, surprins în vacanță cu „agenții” lui Gigi Becali
3
Iubita lui Neymar a arătat mai mult decât voia în timpul meciului Braziliei! Imaginea surprinsă în tribune
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
2
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
CTP a dat verdictul după ultima mutare a lui Nicușor Dan: „L-a depășit pe ...
Libertatea
Cel mai lung viaduct construit în România, întrecut de coloșii de pe ...
Adevărul
Toată lumea a crezut că a murit după Campionatul Mondial, dar „Fredi ...
GSP SPECIAL
Americanii au scos milioane de tone de petrol prin strâmtoarea Ormuz, fără ...
Libertatea
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ce bucurie111111111
Unde e prostul siteului randoom care a spus ca vine armata in genunchi la stapinul lui nea gigi si il roaga sa cumpere marca inapoi :))
Ohhh nu! Vrei sa plangem ca nu te mai uit la fotbalul romanesc? Iti dai seama? Chiar va rugam, suporterii de carton sa stea acasa, MAI ALES LA MECIURILE ROMANIEI unde avem nevoie de adevaratii suporteri nu de amatori de selfie-uri, live-uri pe fb si spargatori de seminte. Auzi la el..nu se mai uita la nationala pt ca nu are ce vedea. Esti roman doar daca vezi braziliene?
Bravo Talpan !! Mascariciul asta de Becali apare aprope zilnic pe la televiziuni cu tot felul de aberatii, in timp ca Talpan, ca un jurist constincios, isi vede e treaba si castiga procesele !! Asta este diferenta dintre un profesionist si un aventurier !!
De acord. On topic, in completarea primului coment : 35 de milioane este foarte putin fata de cele peste 100 de milioane de euro pe care si le-a insusit cetateanul becali gheorghe traficand fraudulos numele, marca si brandul Steaua. Nu tu stadion, nu tu echipe de copii, nu tu jucatori lansati de o pepiniera proprie, doar bisnitareala, valize, cancan si gura mare. Nu mai merge asa, suntem in 2018 si am ajuns in lumea a 4-a a futbolului din Europa, din astfel de cauze si pentru astfel de mentalitati si conduite.
deci eu iti zice ceva si tu batman batman.........e bine asa...toti fcsbistii sunteti o apa si un pamant...o sa sariti toti de pe stanca in stilul asta........ca pe locul dOi
Se respecta intocmai "itinerariul" pe care l-am prevazut. Gigistii au refuzat cu abnegatie sa accepte adevaraul, si anume ca fc fcsb e o clona ilegitima, imorala, incolora, inodora. Ce se intampla acum e inca o dovada ca dreptatea e de partea celor de la CSA Steaua. Asta in timp ce fc fcsb e in drumul spre purgatoriu. De clarificat s-a clarificat , dar de dragul discutiilor de odinioara, mai afirm o data : fc fcsb nu e Steaua. fc fcsb nu a fost Steaua. fc fcsb nu va fi Steaua !!
Adevarata steaua:)))Pentru tine si inca doi trei pustani fara minte.
De ce sunteti ma impotriva dreptatii? tipati toti ca sunteti furati, ca nu vi se respecta drepturile, dar cand cineva face dreptate, nu e bine.. tara de idioti..
Hai sa facem un exercitiu de imaginatie pentru cei care au picat BAC-ul si traiesc intr-o camera cu banii de la "mamii" si "tatii" in timp ce asculta manele pentru ca viata a fost "nedreapta" cu ei: FCSB cu Brandul Steaua: Medie de 18.000 bilete vandute la liga 1, medie de 35.000 la meciurile europene FCSB fara brandul Steaua: Medie de 6000 la meciurile de liga 1, medie de 12.000 la cupele europene, printe acestia intrand si asistatii din Peluza Ros-Albastra care primesc pomeni de la oier si bani de coregrafii de la jucatorii echipei. Cand Otelul Galati a jucat in cupele europene cati oameni au fost pe Arena Nationala? Dar Unirea Urziceni? Folosind numele de Steaua (Proprietatea STATULUI ROMAN) Becali a vandut milioane, daca nu zeci de milioane de bilete in zece ani cu Brandul Steaua pe ele. Acela este prejudiciul. Daca te apuci maine si vinzi haine cu Nike pe ele, se vand singure, doar pui anuntul. Dar daca pe acele tricouri ai FCSB, atunci vei avea 3000 de tricouri vandute si acelea daca le vinzi la 10 lei bucata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.