Alte știri din fotbal
Aurel Ţicleanu îl laudă pe Coelho: „Mutare de antrenor”
1
„Dacă nu Craiova, atunci cine?” » Rodion Cămătaru e sigur că oltenii sunt favoriți la titlu: „FCSB nu mai are timp”
0
Campionul cu FCSB, negocieri cu CFR Cluj » Dinamo și alte două echipe din Superliga s-au interesat și ele
2
Florin Prunea, iritat de arbitrul din Superliga: „Poftim! Vrei să ieși tu în evidență, chiar dacă ai greșit!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan, meciul zilei în Italia » Se pot apropia de echipa lui Cristi Chivu
0
Arsenal - Manchester United » Duel puternic în runda 23 din Premier League
0
Continuă scandalul la Lazio » Maurizio Sarri a sărit la gâtul patronului Lotito: „Jucătorii nu pleacă din cauza mea, ci de asta”
0
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Catalanii primesc vizita „lanternei roșii”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a incendiat internetul cu pozele în costum de baie din Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
1
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Un an de la furtul Coifului: principalul suspect i-a dat zeci de mii de ...
Libertatea
te bagi si tu ca musca, porumboiu nu mai finanteaza la echipa, deci daca te priciepi cat de cat la domeniul finante nu poate interveni la club cu bani ptr ca ar fi spalare de bani si atungi clubul se gereaza singur financiar si o face prost asta e clar. :-)) Oricum nu-i nici o pierdere, un jucator care nu a facut nimic la moldoveni.
O ALTA AFACERE MARCA PAGUBOIU .
daaa :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
N-au pierdut niciun titular. Daca nu i-au dat banii promisi, e dreptul lui sa plece, ca nu e sclav. O fi capitalism, dar fotbalistii sunt atat de legati prin contracte, ca ajung sa fie tratati ca proprietate de club. La cati bani castiga, cum de nu-i duce mintea sa-si faca un sindicat?
:))))))))))))))))) am uitat de faza aia cand a impus ca sotia lui sa stea cu el in cantonament..:)))))))))))))))))
moaaamaaa, ce pierdere!!!!!!!!!!!!!!!, bogdaproste, poate vine un fundas care sa nu-l bata nevasta ca il iubeste mai mult pe antal decat pe ea. vai de capul lui de fotbalist, a facut otita la meciurile cu steaua si dinamo, la cum treceau aia pe langa ei
Mda, prognoza meteo pentru noul an agricol nu-i prea incurajatoare nea Adi. Macar de-ar ploua.
corect amigo :)
bumba ar fi o lovitura pentru dinamo ,e un jucator care a impresionat la roma primavera ,pacat ca nu i s-au dat sanse la echipa mare desi era in top 3 jucatori de la roma primavera ,cu el si bilinski se poate spune ca ai intarit lotul ,de celeban ce sa zic,la ce jucatori s-au perindat pe la dinamo sau au adus la dinamo nepotul si unchiul venirea lui celeban la dinamo imi suna ca si cum ar veni dani alves sau david alaba la dinamo!
Imi spui mie sau in general ? Pai sa iti spun ceva, ca ...am habar ! La fazele fixe mai repede da gol un fundas si daca vezi 10 meciuri, o sa observi ca la fazele fixe atacantii dau mai putine goluri decat...fundasii ! De ce ? Pentru ca atacantii sunt luati in marcaj mult mai atent fundasii vin din linia a doua....Thiago Silva de exemplu, este un fundas central care marcheaza mai mult decat un atacant !!! Asa ca....nu e chiar ...asa de greu !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.