Alte știri din fotbal
Vali Lazăr a plecat de la CSO Băicoi: „Îi mulțumim pentru profesionalism, seriozitate și implicare”
0
Amicale tari pentru Dinamo în Antalya, GSP are toate detaliile!
0
Promisiuni fără acoperire din partea primarului din România: „Primul care începe dintre toate cele 8 stadioane aprobate”
0
„Cerul lui Bacovia” s-a înseninat în 3 zile! Mihai Stoica a confirmat vestea momentului la FCSB
2
Știri din fotbal internațional
Sosie? Adversarul i-a surprins pe cei de la Barcelona prin asemănarea izbitoare cu Sergio Ramos!
0
Roman Abramovich, somat să transfere suma obținută din vânzarea lui Chelsea către Ucraina: „Dacă nu-ți respecți cuvântul, mergem în instanță!”
0
Optimism la cote maxime în Bănie: „Sunt convins că îi putem bate pe greci!”
0
Alanyaspor, victorie importantă în Cupa Turciei » Ianis Hagi a intrat pe teren în minutul 81
4
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Lifestyle
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Nicuşor Dan spune că avem corupție, dar niciunul dintre cei din Guvern nu e ...
Libertatea
O fotografie cât o mie de cuvinte, cu Maia Sandu. Detaliul surprins la ...
Adevărul
„Trebuie obsesie, dar și liniște” » David Popovici e „Sportivul Anului” și ...
GSP SPECIAL
Haos în Parlament, în timp ce era adoptată „Legea Vexler”. Un deputat AUR a ...
Libertatea
Zici tu dar cand ma uit la patronul echipei tale favorite (Steaua) imi cam vine in minte vorba aia: "Vezi paiul din ochiul altuia dar nu vezi barna din ochiul tau". Porumboiu a cam facut numai transferuri reusite in ultima vreme pe cand becali a cam dat chix la cam toate transferurile. A mai gresit si el caci pana la urma este om dar oricum se pricepe mult mai bine decat gigi la fotbal.
: ))))))))))))))))))) ! Pe care Mutu ?
nu e vorba pe cine aduce.nici nu e vorba de unde joaca,e vorba ca el care se batea cu caramida in piept ca e dinamovist se duce si joaca la vaslui.Corect ptr toata lumea din punct de vedere material.....dar el ca om ce spune?
Afacere era sa-l ia pe Tucudean, in 2 ani il vindea cu profit , asa Sageata se-ncurca in minge cum a facut cu steaua pe NationalArena !
Crezi ca Mutu iti vine pe 3 chiftele
e expirat.vei vedea.
il aduce Borcea pe Mutu deci sa nu mai plangem dupa Niculae !
Tu, daca ai vedea ca dupa Wesley, al doilea marcator din campionat( in conditiile in care la Dinamo, nu stiu ce servanti avea in afara de C Munteanu) nu te-ai fi gandit sa-l iei? Daca nu , cu tot respectul iti spun ca ai avea o problema cu capul.
da, se prea poate.
steaua ia tavalit mereu pe turcaleti,am impresia ca si vaslui o va face.....ce mari fotbalisti au turcii ,poate alex, kuyt este la final de cariera!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.