Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
E,uite ca si noi,nespecialistii,le mai nimerim,spun de o jumatate de an ca Salombambao e mult umflat fata de valoarea lui reala,dar la noi conta ca vezi Doamne il facea in voi de vita pe CR7 la juniori si alte povesti.
Salomao nu e un jucător decisiv. Iar că jucător de echipa nu a demonstrat că e peste Popovici....
Circul e in GSP.ro . Pâinea se ia din salariu , care e platit la timp la Dinamo....
PANEM ET CIRCENSES ziceau romanii. La Dinamo deocamdata este circ pentru ca painea se subtiaza...
pare ca din nou are dreptate rednic,mare jucator salomao asta ,sta bine la floricele dar ca mijlocas ofensiv sa dai 3 goluri si 2 asisturi in 13 etape inseamna o eficienta nemaintalnita)))ca el pare messi pe langa ceilalalti de la dinamo e alta discutie dar personal cred nu face rau deloc rednic la banii aia
Corect! Bravo Rednic! Salomao e vai de mama lui.. sper sa mearga la FC FCSB.
salomao joaca bine doar in stanga, rednic l-a folosit pe alte posturi, numai acolo nu...
Băi strambule da jalnic ești. Aduci pe salariul lui Salomao doi la fel de buni ca el. Adică două ciurucuri că Salomao e varză. Atât contează la Rin, banii. Ce play off vrei tu Puriule ca ești la fel ca echipa ta de ***, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
grozav inca joaca, nu s-a lasat de fotbal? :))
Asa, baieti, ambalati, ambalati...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.