Alte știri din fotbal
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
0
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Sepsi - FC Voluntari, în play-off-ul din Liga 2 » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga
0
Ce se întâmplă cu Mirel Rădoi după disputa cu Becali » Mihai Stoica: „Am vorbit cu el”
0
Știri din fotbal internațional
Transformare fizică incredibilă a fostului campion al Angliei! » „S-a retras în munți și s-a dedicat religiei”
0
„Dame un grrrrr” » Atletico Madrid a râs de Barcelona printr-un clip viral postat pe contul oficial
1
Coșmarul Barcelonei contraatacă: „Nebunie să acuzi un jaf. Parcă n-ar fi primit 8 penalty-uri!”
3
Diego Simeone: „Ori de câte ori înfruntăm Barcelona, ajung la concluzia că există o singură modalitate de a o face”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
De la hobby la profit. Tânărul care crește păsări „ca la țară” pentru a ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Glenn Corn, fost oficial CIA și profesor la Institutul de Politică ...
Libertatea
Prostovane, Gnohere , daca nu e normal la cap, ce cauta la fcsb ? :))) P.s. Vezi ca intrebarea e cu subinteles , poate te prinzi :)))
De ce nu spui ca ai insomnii pentru ca Dinamo aduce numai jucatoari care au avut probleme medicale ? :)))) Era sa uit, jurnalistul Lutac iar a dat-o in bara, cica italianul s-a operat in FEBRUARIE si nu a jucat de atunci..Aloooo, jurnalistule, tu stii ca e nevoie de cel putin 4 luni ca sa revii dupa astfel de operatie ?
ciuruc nr2. astia tot nu s-au prins ce jucator normal la cap ar accepta sa vina la dinamo??
1, http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/accidentarea-misterioasa-a-lui-budescu-i-au-descoperit-o-problema-mai-serioasa-decat-stia-astra-chinezii-nu-l-mai-vor-fotbalistul-amana-revenirea-pana-se-va-recupera-15546945/// 2. http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/sanse-mici-pentru-budescu-sa-joace-impotriva-fcsb-ului-506725.html /// 3. http://www.***/liga-1/accidentat-budescu-se-intoarce-la-astra-are-o-problema-destul-de-grava-cand-semneaza-cu-campioana.html /// 4. https://www.onlinesport.ro/fotbal/liga-1/astra-giurgiu/budescu-se-felicita-ca-n-a-mers-la-steaua-nid-123405 ... sunt zeci de pagini cu si despre accidentari ale lui costica budescu. asta numai ca sa ne referim la un singur jucator. si totusi joaca bine mersi, chiar foarte bine ! asta e ideea.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cum ce vrei si tu, daca s-au accidentat acum 2 ani, un an au stat p[e tusa, si de un an au revenit, dar n-ati putut sa va miscati foarte repede, sa-i luati direct din spital, s-au miscat altii mai repedE:)))
Deja esti pe aratura, portughezul s-a accidentat acum TREI ani, iar grecul acum DOI ani ! Asta inseamna recent ?
da, valy am inteles ideea, si nu am spus ca cei doi nu pot ti fotbalisti, insa mi se pare cam aiurea sa transferati pana acum DOAR astfel de jucatori, atata tot.
e foarte slaba. de acord.
mai omule dar eu nu radeam de jucatorii aia, doamne fereste! ei s-au accidentat acum un an respectiv doi ani, acum probabil sunt sanatosi deja au mai jucat de atunci! radeam de situatia in sine si de `management-ul` extraordinar de la voi, condus de somitatea rinista. Acum pe bune, nu cred ca i-am ironizat pe cei doi nicio clipa! le urez multa santate, nu am nimic cu ei si cu niciun rival, nu doresc sa-si rupa picioarele niciun dinamovist! sunt stelist de 34 de ani, infocat dupa cum stii, dar mai inainte de toate sunt om! ti-am zis despre cei doi strict fotbalistic nu ma pot pronunta pana nu ii vad la lucru, si in nici un caz nu exclud posibilitatea ca cei doi sa reuseasca, serios, mai ales ca liga 1 e din ce in ce mai slaba!
.) ombre, din partea mea pot sa joace si in atele sau sa umble pe trotinete cu atash, cata vreme le mai baga 15 boabe in juvelnic la gigisti, e bine. hei hei.)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.