Alte știri din fotbal
Note GSP la CFR Cluj - Dinamo » Cine a fost MVP-ul neașteptat al duelului din Gruia
0
Andrei Nicolescu aruncă prosopul: „Nu mai putem spera la titlu. Ne-am retras după gol. Se vor schimba niște linii și mentalitatea”
0
„Parcă juca Barcelona cu o echipă de Liga 3!” » Pancu a intrat în conflict cu jucătorul de pe bancă: „Nu accept astfel de ieșiri”
0
Ce spun jucătorii lui Dinamo despre șansele la titlu, după remiza de la Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Răsturnare formidabilă, cât un titlu, în Como - Inter! La 0-2, echipa lui Chivu a început să înscrie la fiecare șut pe poartă
3
Ionuț Radu a fost zdrobit pe teren propriu de penultima din Spania » A luat primul gol în minutul 4: cât s-a terminat
0
Ce diferență! Cum a arătat la Galatasaray momentul de reculegere în memoria lui Mircea Lucescu
1
Continuă calvarul! » Starul din Premier League refuză în continuare operația, deși nu mai joacă din 2025
0
Lifestyle
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
4
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
LIVE TEXT Alegeri în Ungaria 2026. Prezență la vot de aproximativ 80%: ...
Libertatea
O rețea de escroci, majoritatea români, descoperită în Austria. Bunurile ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Fan Courier a închis toate agențiile din țară: clienții nu vor mai putea ...
Libertatea
Nu mai sunt gropi, dar au aparut niste "dealuri" prin carosabil din loc in loc, care iti ridica masina si iti solicita amortizoarele. De curand am schimbat un pivot la o roata deoarece nu puteam sa ocolesc acele "dealuri" cand mergeam prin gropi.
Capra nu e agreat de suporteri a aterizat ca intermediar al luiWalter si a ramas atasat ca o capusa. Daca se pun in balanta veniturile clubului rezulta ca s-a cam autofinantat,mai toti jucatorii au fost adusi liberi de contract!
Daca nu primaria atunci asta? Uite-l pe Alexandru Daniel Capra, unul dintre noii actionari ai FC Petrolul. "Aici e o poza cu un micut cocolar cu creasta" Despre familia Capra se pot spune doua feluri de povesti. Cel mic, Alexandru Daniel, are 19 ani (multumim Primariei ca i-a lasat CNP-ul in documentul pus pe site!) si, precum vedeti, e foarte preocupat de freza, lucru absolut normal la varsta asta. La fel de normala e si prezentarea pe care si-o face pe Facebook, cu doua zile inainte sa devina coproprietarul celei mai iubite entitati locale: a facut liceul Toma Socolescu, este din ... Las Vegas si lucrează la ... Yamaha Motor Corporation. Fara comentarii.
Transfer "tare" de tot : ))))))))
primaria are capitole de cheltuieli in buget. sunt sigur ca nu folosesc banii pentru infrastructura, cand premiaza echipa, ceea ce ar fi ilegeal, deturnare de fonduri. aia sunt bani prinsi la buget pentru sprijinirea activitatii sportive in muncicipiu. banii sunt aprobati, legal, de catre alesii boborului in consiliul judetean. dac ploiestenii nu mai vor asta, in legislatura viitoare, nu vor mai alege aceiasi consilieri. asa merge demokratia.
A pus jurnalista lu' peste doua articole ca primaria finanteaza echipa si va agatati continuu de chestia asta fara nici un fundament real. Era vorba de premieri pt eventuale performante si nici macar a doua transa pt cupa de anul trecut n-au mai dat-o. Asa ca lasati-o mai moale ca nu finanteaza nici o primarie echipa,va uitati in gura lu acreala aia,voi nu vedeti ca presa asta are rol numai sa manipuleze,sa invrajbeasca???!!!
Nu discut cu posesori de internet fraudulos! Am jignit eu vreun suporter sau echipa ma? Ce faci tu e acelasi lucru cu ce fac aia care il iau in brate pe Becali si spun ca de ce e amaratul la puscarie, dar ce sa discut cu tine, probabil ca esti unul dintre aia din galerie care se bateau intre ei, vedete la televizor!
Felicitari. Ai descoperit limba romana. In afara de asta, ce alta "greseala de limba romana" mai are acolo? Parerea mea este ca trebuie impuscat pentru ca nu a folosit diacritice sau macar trimis la Canal vreo 15 ani. Ori suntem securisti ori nu mai suntem?
Ba zzarane de ce nu astupati gropile ? Cine vreti sa vi le astupe, strainii ? Va-n gat de putori ordinare !
Ia stai bre ca eu am o nedumerire, pai si acum mai sunt gropi in romania ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.