Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
E grav, daca a ajuns Negoita sa stie mai mult fotbal decat staff-ul tehnic! Alo, nea Ando, lasa becalingeala TV si apuca-te de treaba!
Maestre, fiecare dupa cum il duce capul, pentru unii si aruncatul cu bani pe lautari face parte din cultura.
Doamne fereste sa ajunga Costin la Dinamo, voi l-ati vazut jucand la Rapid ??? off Andone asta s-a ramolit rau de tot, e clar, Nistor nu mai vine
De data asta ii dau dreptate lui Negoita. Daca tot e pe bani putini si cu jucatori mediocri, macar sa fie un jucator tanar care ar putea sa creasca.
Deocamdată Dinamo are o politică salarială și de transferuri prudentă, fiind singura care a reușit sa iasă din insolvență. Adversarii o numesc neputință financiară, uitând ca ei fac bani de zestre fiicelor fariseului megaloman.
Ce sa faci ba cu noname ul raul costin ? Mai bine il aduceati pe sanmartean , mai invatau si tinerii ceva de la el. Sau dati 50 de mii pt nistor...chiar asa la Dinamo ajunge orice pensionar mediocru din liga 1 ??? Parca la Dinamo nu ajungea oricine ? Andone asta e senil rau de tot...
Nistor e scump! ( 50.000 euro )
Piedici domnule, faulturi, obstructii, s.a.!÷)
ok, nimic de zis. numai ca ando are dreptate de data asta ; vrei si bun si ieftin si cu valoare ? pai asta e nivelul, raul costin, plus minus ceva. la urma urmei, costin era destul de bun cand juca la vaslui, ce nu stim noi este forma lui fizica actuala. se pare ca aici e cuiul lui pepelea. bineinteles ca dan nistor e de vreo 5 ori mai valoros. e si mai tanar cu 3 ani. dar, decat pishpirika ala al lui florentin, ai mai multa forta cu raul costin. mai multa maturitate si experienta. tineri sunt cu duiumul in lotul asta de acum.
DE DATA ASTA ARE DREPTATE. PAI TARCOVEANU ESTE LA FEL DE BUN CA RAUL COSTIN ASTA. SI DE CE SA TE TOT INCHIZI IN LOC SA JOCI PE ATAC. BAGATI COPII AIA GEN PATRICK PETRE. CU ASTRA A JUCAT VREO 12 MINUTE SI A FACUT 2 FAZE DE NOTA 10. A SE VEDEA FAZA CAND IL RIDICULIZEAZA PE FUNDASUL DREAPTA GREC AL ASTREI SI PASA EXTRAORDINARA CARE I-O DA LUI PALICI CAND RATEAZA PE FINAL. PASA DATA LA MISTO CU OCHII INCHISI. RAR VEZI ASA CEVA LA UN FOTBALIST. REPET PATRICK PETRE ESTE MAI TALENTAT DECAT FIUL LUI HAGI!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.