Alte știri din fotbal
Runda 6 din play-out-ul Ligii 2 » Situația din clasament
0
Florin Talpan se opune propunerii lui Radu Miruță: „S-ar putea ajunge la reapariția unor situații de tip Becali”
0
Oțelul - Metaloglobus în runda 7 din play-out » Gălățenii scapă de grijile retrogradării cu un succes
0
Sepsi - Corvinul, în etapa 7 din play-off-ul Ligii 2 » Oaspeții pot obține matematic promovarea
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu rezolvă primul transfer al verii » Jucătorul și-a dat acordul să vină la Inter
0
0-4 de două ori în 4 zile pentru Cosmin Contra
0
Ce a avut de spus Mirel Rădoi, după al doilea eșec la Gaziantep: „Ingrat”
2
Două dintr-un foc! Meciul care a decis primele retrogradate matematic din Serie A
0
Lifestyle
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
1
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
17
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Momente de groază într-un cimitir din Slovacia. Familia a auzit zgomote din ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
Fotbal Club FCSB (se citeste FîCîSîBî) este o rusine pt imaginea fotbalul românesc!!!
Din generatie in generatie... asa suntem noi in ardeal, tinem la traditii :)))
Ce auz bun ai ....probabil e o gena a copoiului ardelenesc .Oare cum ai mostenit tu asa ceva ?
Ce istet esti !!! ))
Am.auzit ca dupa ce plateste cele 37 de meleoane, jiji are asigurat un loc la cfr... il imbraca in mascota si il pun sa fuga in jurul terenului in timpul meciurilor, sa stea si el legal o data in viata la un meci de liga I :)))
deci cineva a mintit despre transferul lui Budescu, si acum Gigi minte ca nu raspunde el de club, dar stie adevarul mai bine ca oricine?! :D
Playout .
Bravo Concordia . Aveti coloana nu ca Rinamo aka Rusinea Insolventa pe care s-a ...... Sepsi .
Ok, play.out. Nu e nicio rusine, ba din contra, e cel mai bun lucru pt Dinamo. Daca s.ar fi calificat nemeritat in Play.off ar fi crezut că le merge si dc joacă prost și indolent și probabil la anul ar fi fost in Play.out. Asa s.a facut curatenie la echipa, avem un nou antrenor care mizează pe tineri, echipa are un suflu nou. PLAY OUT E CEL MAI BUN LUCRU CARE S-A INTAMPLAT LA DINAMO DE ANI DE ZILE!!
Cere stema lui Badea .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.