Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
PAOK a lansat o ediție de colecție în memoria fanilor decedați în tragedia rutieră: „Immortal 27/1/2026”!
0
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipe probabile + cote
0
Revenire de senzație » Cel mai scump transfer din istoria unui club brazilian
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Ce au descoperit anchetatorii în microbuzul implicat în coliziune. Apar ...
Libertatea
lasa l ma ce sa stie ata care a mers toata viata lui cu irta se bucura ca are un fecesebist asa o masina de parca ar fi a lui sau l ar plimba cu ia.ce nu stie iusufu ie ca o masina nu ie o investitie o poti face praf imediat pe cita vreme o casa da si ti poate produce niste bani daca nu stai in ia o inchiriezi si mai iese ceva pe linga deci iei niste bani nu i dai dar repet ce i ceri iusufului ce n are.
Ce faci cu o masina ca asta in traficul din Bucuresti?
Perfect de acord cu tine,am vazut aseara ca e dus rău saracul,ceilalți sunt mici copii pe langa el.
Iosife, chiar i-am dat dreptate lui jj ieri când s-a luat de el. Viața de fotbalist este scurtă, un picior se poate rupe oricând și vorba lui ronaldo: n-am decât șase clase si nu mă pricep la altceva. Cunosc oameni care au câteva milioane de euro disponibile în cont si care conduc masini de 30-40 mii de euro. Apropos, la ce-i trebuie lui jijica in pivniță o damigeana cu nămol?:))
fiecare om e liber sa faca absolut ce vrea cu banii lui. ca putea sa-si ia 2 case bune, ca nu stiu ce... e treaba lui. putea sa-i bea, sa le dea foc..
Ghiveciul e mult mai practic decat un McLaren, pentru ca poti cara pamant de flori cu el
minamo fan este oficial cel mai mare prostalau din ghiveci, depasindu-i pe consacratii sadiku si rupert
Sau cu ghiveciul tras de magari
Cei de la Dinamo se plimba cu Loganu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.