Deja ăștia de la steaua sunt frustrați rău. Ba ca jocurile sunt făcute pentru viitorul ba ca pentru Dinamo. Pai bai jiji sau duckadamcu reghe steaua nu joaca nimic.chiar dacă jiji face schimbări sau face echipa. NU JOACA NIMIC ECHIPA PENTRU CA NU AU ANTRENOR

919506084801375
Sandulescu Lucian  •  07 Mai 2017, 08:53
Postat de Robert Szi pe 07 Mai 2017, 07:53

filip nu a mai vrut sa joace mingea.. s-a lovit portarul de el si a scapato.. e o greseala intradevar.. dar tocmai fcsbistii se plang? Nita ce a facut la viitorul-fcsb 3-1 ?

***

andy_2008
andy_2008  •  07 Mai 2017, 08:44

PSD e la conducere,Dinamo e pe val iar,primesc penalty dp penalty.

mickey13
mickey13  •  07 Mai 2017, 08:42

Deocamdata dorinta mea, dupa meciul de trista amintire ***, este partial indeplinita: *** mai au un pic si termina pe primele 2 locuri... Sa vezi jale in preliminarii cand se vor face de ***. Oare randul cui va fi??? Niste maltezi? Niste albanezi... nu d-astia au mai fost! Sanmarinezi ati avut ***? Sau d-aia din Gibraltar! Inca un pic! Ce distractie va fi vara asta! Un meci jenant, care pute de la mare distanta, doar vreo 5-6 insi de la CFR nu au fost de acord cu blatul si si-au dat sufletul sa nu se mai faca inca o etapa de ***! In rest, incepand cu "marele" Miriuta, au facut in asa fel incat ***! Avram a fost genul de *** *** *** Baaa JIJI. BA!!! Uita-te aici cum se lucreaza: arbitrii, jucatori adversi, portar. Ce sa mai: TRAIASCA COOPERATIVA RELOADED!!!

1716493408582631
Robert Szi  •  07 Mai 2017, 07:53
Postat de 6.6.6 pe 07 Mai 2017, 03:48

are dreptate ca a fost la limita faultului. dar in acelasi timp nu-l poti acuza nici pe filip.

Robert Szi  •  07 Mai 2017, 07:51
Postat de Livi Andrei pe 07 Mai 2017, 01:52

Baaaaaaaaaaa ***! Ce treaba are finala *** cu campionatul? Acest blatist de portar, nu a gresit o data, a gresit de vreo 4 ori! Mai avea putin si se ascundea in spatele portii...blatistilor!!!!!!!!!!!!!

hai ca nu a gresit asa rau.. uite-l pe Nita in meciul cu Viitorul 3-1 :))) doar s-a lovit de FIlip si a scapat mingea.

corectu
corectu  •  07 Mai 2017, 07:39

Dupa ce in prima repriza s-a chinuit sa arate ca mingea e sapunul,lui Marc i-a iesit in a doua repriza.Ramane ca diseara Olguta sa execute ordinul partidului.Nu trebuie sa castige Viitorul.Ca sa iasa dinamo campioana.Echipa PSD-istului Negoita.Asa-i cand il ai pe burleanu un presedinte pus de partid.

263902300609410
Laurentiu Craciun  •  07 Mai 2017, 07:23

Taci dracu din gura blatistule, ca s- a vazut din avion, ca nu stiai ce sa mai faci, cum sa faci sa iei gol!! Duckadam la pauza meciului a zis ca o sa o faci lata in a doua repriza daca in prima nu ti-a reusit cu iesirile alea la misto!! Daca eram coleg cu tine *** Iti bati joc de colegii tai si de suporteri care platesc un bilet delic ieftin ptr a vedea mascarada ta!! Ce o fi in capul tau,te gandesti ca te duci inapoi la Dinamo!! *** fara caracter!!

nebraska
nebraska  •  07 Mai 2017, 06:40
Postat de Livi Andrei pe 07 Mai 2017, 01:44

Acum nu mai *** despre blaturi? Ar trebui vreo cateva zile sa stati ascunsi in grota ba blatistilor!!!! A vazut o tara intreaga ca acel portar e manjit! Blatistilorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!