Alte știri din fotbal
Ce urmează pentru FCSB după eșecul lamentabil cu CFR Cluj » PATRU meciuri de „foc” cu contracandidatele directe pentru play-off
0
Oțelul - Csikszereda, un duel din etapa #23 a Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Pe cine a remarcat Basarab Panduru după FCSB - CFR: „Formidabil”
0
Andre Duarte nu va uita prea curând primul meci la FCSB: „Rău! Normal că suporterii au făcut asta”
0
Știri din fotbal internațional
Final de drum » Andrei Vlad a rămas fără echipă: „Mulțumim!”
0
Masacru în Mexic, cu cinci luni înainte de Campionatul Mondial » Au fost împușcați pe terenul de fotbal: sunt cel puțin 11 morți!
0
Nota lui Ionuț Radu și ce scriu spaniolii, după eșecul din ultima etapă în care a primit 3 goluri
0
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Soldații ruși sunt scoși din spital și trimiși pe front direct în scaun cu ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Cu siguranta acel cineva...cel ce i-a aratat lui Nistor contractul, nu a vrut decat sa faca rau si nimic mai mult. De mult sunt infiltrate *** la DINAMO !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am o cutie de carton...nu merge ?
Gata cu Nistor, oricum nu a mai jucat nimic, nu este un jucător decisiv și totuși el are gura cea mai mare, Afara!
Are dreptate ,, lapusneanul" , nu mai pune botul la toata basmologia gsp-ului ! Stai sa vezi si in continuare ce stie aceasta fituica de scandal ! Ioanitoaia nu uita si nu iarta ! Cu toate ca ar trebui sa-si vada linistit de pensie ! Si cand ii mai naste mintea cate un pui sa il inece repede !
agravata!:)
facem cheta de 4 scanduri !?:)
mai lasa spirtul Monica si treci si tu la o Metaxa ...macar acum inainte de Craciun !
*** este atat de sarac cu duhul incat nu se stie nici supara ca lumea !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca parafrazam un titlul de articol aparut ieri ,si facem o mica schimbare, ar fi cam asa..."avem dovada ca GSP minte "...." cineva din club i-a aratat contractul lui nistor"...las deoparte faptul ca s-a scris de N ori ca gomelt are 14.000 pe luna plus declaratia lui rednic care apare si aici...dupa mintea jurnalistului care baga la inaintare sursele..la un club are acces la contractele jucatorilor si femeia de serviciu..hahaha
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.