Alte știri din fotbal
Gigi Becali nu poate înregistra ultimul transfer la FCSB: „Merg în Parlament, altfel așteptăm 30 de zile”
1
FCSB se mută la Craiova » Decizia oficialilor campioanei
1
Laszlo Balint, mulțumit de remiza de la Botoșani: „Echipe cu pretenții mari au plecat cu puncte de aici”
1
Ratarea etapei la Botoșani » Mailat și-a pus mâinile în cap
0
Știri din fotbal internațional
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
0
Jucătorul din Serie A, prezentat oficial la Atletico Madrid
0
Transferul la AC Milan a picat la vizita medicală! Clubul italian a verificat amănunțit vedeta din Premier League
0
Șumudică, blocat de Neom în Arabia Saudită! Lacazette a înscris din penalty » Clasamentul
7
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
6
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Se lucrează într-un ritm uluitor la Stadionul Dinamo: arena din Ștefan cel ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
In primul rand, vreau sa va urez un calduros "La multi ani!" tuturor prietenilor mei dinamovisti de pe site. Nu poate decat sa ne bucure ceea ce se intampla acum la Dinamo. Inainte de toate, data fiind conducerea paguboasa care a macinat clubul Dinamo, a fost nevoie de o reconstructie / reorganizare financiara, administrativa si manageriala, ceea ce s-a si intamplat, iar acum, dupa cum se vede, se produce o reconstructie a lotului. Nu putem uita in ce situatie a fost Dinamo, dupa cum insusi Daniel Stancu declara, si sa-l invinovatim pe Negoita. Dinamo e pe drumu' cel bun. Lipsa rezultatelor nu a fost o consecinta a valorii lotului, cat a mentalitatii unor jucatori.
pai ala nu poate mai mult de 20%, e la capacitate maxima
si o rectificare : fiecare scrie cum crede si cum poate. facem greseli cu totii, mai multe, mai mari, sau mai mici. inclusiv eu. este un forum unde totusi, nu este nevoie de un nivel intelectual special. as prefera un nivel de fair play cat mai mare. cu siguranta am putea discuta mult mai fluent, mai coerent, noi intre noi, ca simpli fani pe un forum virtual, despre sport, despre opiniile noastre, despre ideile noastre, trairile noastre, sperantele noastre, bucuriile sau necazurile noastre. cu decenta, calm, seriozitate si bun simt. daca ar fi asa ceva, as fi extrem de incantat. din cauza ca este altfel de multe ori, facem greseli in postari. involuntare sau intentionate.
sant curios cum face valahul la 200% din potential:)))
Ce frumos spune in articol: "un paravan pentru alţii din interiorul clubului pentru a acoperi umilinţa cu Astra, 1-6." ****** ://www.gsp.ro/gsp-special/superreportaje/afla-adevarata-poveste-a-nasterii-lui-dinamo-177344.html "După revoluţie, Динамо a vrut să revină la vechea denumire Unirea Tricolor dar generalii de securitate comunisti s-au opus." Era mai bine pt Romania daca mizeria asta inventata de sovietici si impusa cu tancurile la Bucuresti se desfiinta in 1990. Динамо nume inventat de Lenin si Felix Dejerdjinski si adus de Stalin si Pantiusa Bodnarenko cu forta prin fuziunea contra naturii dintre clubul legionarilor si clubul evreilor.
lauda ma gura:))
:)))
.) sunt un om modest. ma fortez sa nu depasesc 50% din ceea ce pot. dar.. asta e.)
ma Cristi tu esti doxa de carte....cred ca ai inghitit dex-ul :))))....ASA E, cam ai dreptate mereu in afirmatii :)))
s://www.youtube.com/watch?v=MFswk4_Tk3A _ mi-a luat ceva timp sa il regasesc. deci ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.