Alte știri din fotbal
FCSB a făcut ofertă de 800.000 de euro » El e jucătorul-vedetă dorit de roș-albaștri: „Îl urmărim de mult”
0
Mihai Stoica dinamitează începutul sezonului: „FCSB e favorită la titlu, nu Craiova! Fără discuții” » Ce cred bookmakerii
11
Noua forță din fotbalul englez transferă de la Barcelona! Încă o mutare spectaculosă
0
Adrian Mazilu, așteptat să se relanseze la o altă echipă din Superliga: „Aș putea să-i dau o mână de ajutor”
2
Știri din fotbal internațional
Scandal în Belgia, după ce a apărut rezultatul investigațiilor medicale efectuate de Courtois
0
Nemaivăzut în lumea sportului: de ce Gianni Infantino apare pe fiecare transmisiune TV de la Mondial
0
Mesaj straniu după transferul eșuat al lui Cristi Chivu
0
FBI și FIFA s-au întâlnit și au decretat: „Meciul cu cel mai mare grad de risc de la Campionatul Mondial”
0
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
...și auturile, nu ? Păcat, are alonjă !
hahahahahahaha..cu alte cuvinte, reghe talent manelistul e un mare antrenor, e destept si frumos , stie multa meserie..fii ca reghe..:)
Adica pe cel de la care astepti sa-ti aduca goluri,il pui sa bata corner...de rasul curcilor...dar poate iese vreo manea...:)))))))
Ar fi bine si outu-rile ...................multi fotbalisti a stricat tembelul asta !
Vedeti domnilor, el se crede un geniu, face experimente care mai de care mai "idioate", el inventeaza, se crede un inventator intr-ale fotbalului. Pacat...mare pacat ca l-a "inventat" *** pe el!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce vedeta Stelei....../ Steaua nu mai exista !!!!!!
Regheton, esti doi in carti!
*** anti-talent, manelistule! Bine ca nu il pui sa bata si aut-urile de poarta...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred ca vrea jiji să-l transfere la Arsenal, are oferta irezistibila:))
Nea Gigi si nea Reghe sunt cei mai tari,ei de fapt reinventeaza fotbalul. In acest sezon si-au propus sa bata recordul la numarul de fotbalisti pe care reusesc sa ii scoata din forma.Cred ca Alibec poate fi reprofilat si fundas dupa capul lor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.