Alte știri din fotbal
OUT din lotul FCSB-ului la inițiativa lui MM Stoica: „N-avea sens!”
0
Andrei Nicolescu pleacă de la Dinamo? Răspuns pentru GSP: „Să duc echipa într-o zonă de performanță reală!”
0
Kader Keita a scăpat TOTAL de controlul judiciar! Nu mai e obligat să se prezinte la Poliție și va pleca în Arabia Saudită
0
Prima etapă din Liga 2 » Astăzi se joacă Poli Timișoara - Chindia Târgoviște: toate rezultatele + clasamentul
27
Știri din fotbal internațional
Toți îl părăsesc pe Infantino: Wenger se delimitează de planul șefului FIFA
0
Jefte Betancor a prins transferul la „echipa vieții lui”: „Sunt fericit să fiu acasă”
0
Diletta Leotta a „perturbat” antrenamentul lui Schalke
0
Portarul Norvegiei a prins un transfer impresionant după Campionatul Mondial
0
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
„Ucraina nu va intra NICIODATĂ în NATO!”, crede Valeri Zalujnîi și spune că ...
Libertatea
De ce Dunărea continuă să scadă, deși România nu a fost ferită de ploi. ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
Lăsați Dinamo in pace domnilor de la FCSB, aaa scuze Gsp. Este o campanie denigratoare fără precedent la adresa clubului si a lui Mircea Rednic.stati linistiti , nu pleacă nicăieri.
Gazeta e deja intr-un razboi in toata regula cu Rednic. Zilnic au norma cel putin 5 articole defaimatoare / jignitoare. Eu in locul lui Rednic nici nu le-as mai raspunde la intrebari cand i-as vedea pe la conferintele de presa. Hai ca o fi asta ticalos , dar de,ce nu s-a impus Tarcoveanu sub Bratu ? Sau Miriuta , Contra si cine naiba a mai fost pe banca noastra in ultimii ani. Sa nu uitam ca Rednic l-a lansat pe Costache cand nu stia nimeni de el, deci nu poti spune ca nu are ochi pt tinerii chiar deloc.
Poate nu ai vazut cine a scris acest articol ....domnul care are cont pe forum si ne injura ...
Ne lasati bre cu subiectivii vostri. Pai de aceea este DINAMO unde este, ca au jucat toti incompetentii pe la noi. TOTI !!! Asa este, interesul lui DINAMO este sa isi dea singura cu piatra-n cap, doar ca sa-i faca lui fi-tu in ciuda ! Lasati-l pe REDNIC. El a facut ceva pentru DINAMO. Voi ?
Normal ca tatal jucatorului sa fie subiectiv ! Dupa parerea mea Tarcoveanu trebuie lasat sa plece ! E lent , nu alearga , parca ii lipseste ambitia cand joaca !
Ce sa faci cu Dudea , Petre care rupe banca la Iasi , Gheorghe, Dima care nu joca nici la Hagi , Tarcoveanu fara ambitie , etc ? Nu mai spun de perlele lasate de Bratu gen Axente, Katsikas sau Popovici ce au venit din postura de eterne rezerve la echipele de unde au venit ! Sa avem rabdare ! Sezonul asta era ratat dar sunt convins ca din primavara vom avea echipa !
Deci in viata mea n-am ris mai tare.. Rednic real pericol pt FCSB ??? Muhahahahahahaaaaaaaaaaaaaa hahahahahahahaha.. Si pentru cine mai e un real pericol? Pentru Real Madrid? Pentru Mourinho, ca se chinuie la United si vor aia sa-l dea afara si sa-l aduca pe Strimb??? Muhahahahahahahahahahahahahaha haaa haaaaaaaaaa
Bravo Rednic, sa moara gigistii de necaz!
Va sta'n gat Rednic, ai? E bine.
Tarcoveanu nu a jucat nici cand a fost Bratu antrenor...tot vina lui Rednic a fost si in perioada lui Bratu? Poate are potential,dar nu inspira incredere pentru antrenori...ar trebui si conducerea sa ceara o suma reala de 50.000-150.000 Euro pentru ca nu valoreaza 500.000 euro...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.