Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Despre ce specimene vorbesti ....mimi stoika ??
E plina romanika de no name-uri care trebuiesc promovate de catre hartia asta de umpachetat guvizi.
"Lucrurile au stat diametral opus în repriza secundă, după izbucnirea lui Dan Leasă. " , deci sa intelegem ca a avut dreptate ,ce e mai grav ? Cineva care rabufneste dupa nenumarate meciuri in care echipa sa a fost dezavantajata de fluierasi,sau acesti "cavaleri in negru" care vin cu tema scrisa la meciuri ? Normal titulul articolului ar fi trebuit sa fie "ARBITRII DIN NOU IN MISIUNE LA VOLUNTARI "!!!
Cu asemenea specimene vrem sa avem fotbal mai bun de lumea a-III-a in care suntem. La Sfantul Asteapta!
A tipat Leasa un pic si arbitrul a eliminat doi de la Gaz Metan.Mari arbitri.
Dinamo umileste pe Gaz Metan care etapa urmatoare castiga la Voluntari. Dinamo ii da meciul lui Juventus, culmea e ca Dinamo tot pe primul loc ramane (din play-out evident). Incurcate mai sunt caile Domnului. Te doare capul daca stai si analizezi traseul punctelor.
Copia fidela a lui Mimi Stoica...asta se promoveaza , asta avem ...
dar ce bah,vreti sa tineti sepsi in liga 1 sau de ce nu este bine ca a batut gaz metan medias. sepsi trebuie sa termine pe ultimul loc.
wtf?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.