Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Gafă de proporții a lui Chelsea, în timp ce Anglia era eliminată de Argentina de la Mondial: „Ce rușine de club!”
0
Presa din Anglia, necruțătoare după eșecul cu Argentina de la Mondial: „Adevărul doare, dar trebuie spus”
0
Zlatan Ibrahimovic, la superlativ despre Messi: „Am văzut «dreptul lui Dumnezeu»
0
Lionel Scaloni, „la cald”, după remontada fantastică în fața Angliei: „Tocmai ei ne-au adus victoria astăzi”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Da il ai pe creier. Ahahahaha. Ahahahaahgagaga gagautza. Ahaha
" Singurul rezervat a fost Steliano Filip, asta pentru că între el și Sergiu Hanca există mai mult decât o prietenie." Se intelege atunci motivul pentru care Hanca nu mai joaca nimic si nu ma rafer neaparat la alcool,ci la faptul ca: "între el și Sergiu Hanca există mai mult decât o prietenie". Filip fiind in opinia mea,cel care traga echipa inapoi,din toate punctele de vedere.
Multi oameni-mai grei de cap,asa ca mine-isi pun intrebarea, de ce prefera Negoitza sa mediatizeze aceasta problema interna!El - care este om de afaceri-sa nu realizeze ca procedand astfel, are numai de pierdut?Exclus !Si atunci,de ce procedeaza asa?Primul raspuns ar fi ca s-a speriat de furia dinamovistilor si se agata de acest alibi-ca vezi doamne,el cheltuieste o gramada de bani cu salariile- iar inconstientii aia de jucatori isi risipesc fortele si talentul pierzand noptile la bautura ! Al doilea raspuns-care poate fi banuit de teoria conspiratiei-ar fi mult mai grav!Dar daca acest scandal a fost regizat chiar de Negoitza insusi,ca sa-i pregateasca "sufleteste" pe suporteri de o mare vanzare ,la propriu si la figurat ? Cel mai valoros jucator al lui Dinamo este Nedelcearu,jucator dupa care "ii curge balele" lui Becali de mult timp !Negoitza -calic cum il stim-l-ar5 fi vandut demult lui Becali,dar nu s-a putut!De ce?Pentru ca nu vrea jucatorul!Nedelcearu a tinut sa puna lucrurile la punct si a declarat raspicat ca el este dinamovist de mic-a fost si membru al galeriei-si in tara nu v-a juca la alta echipa decat Dinamo!Si iata ca Negoitza nu poate sa il vanda lui GG! iar in aceasta situatie,nu este exclus ca sa se fi inscenat acest scandal chiar de Negoitza-prin oamenii lui- cu scopul ca sa-l scarbeasca pe jucator- iar intr-un final acesta sa accepte sa se transfere la Becali!Asa s-ar explica si de ce si-a bagat coada si Anamaria Prodan,participand la s
aia este treaba,nu este minor. *** de prin strainatate. treaba este ca nu stie sa citeasca,asta este cel mai grav. aici i se explica pe indelete ca Steaua joaca in europa si rapid nu o sa mai joace niciodata fotbal,fiind desfiintata pe veci,radiata. http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?/topic/37103-adevarul-despre-brand-palmares-etc-de-la-un-suporter-craiovean/
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
wtf?
Prea multe discutii pentru niste betivani in devenire.
Salut plangaciosule. E pacat sa fii trist cand fc fcsb nu e steaua !!
Banati odata circarul gazaev. Face de ras specia umana, acest minor cu probleme
De la vest la est, de la nord la sud, indiferent de coordonate si distante , Pamantul se invarte in jurul axei "fc fcsb nu e steaua" ! =)))
Daca se intampla in Vest, in noaptea dinaintea meciului, erau dati afara de la echipa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.