Alte știri din fotbal
Prima lovitură pentru Rădoi! „S-a rupt” la antrenamentul cu Mirel și lipsește 4 săptămâni de la FCSB
0
A aflat de ce a plecat Mirel Rădoi de la Universitatea Craiova: „Da, e mai grav decât se știa”
0
Surpriză de proporții la echipa care atacă titlul: „Am înțeles că nu va fi convocat nimeni de la noi pentru meciul cu Turcia”
1
FCSB are doar 3 adversare în play-out pentru baraj! » Echipele care au cerut licență de Europa
0
Știri din fotbal internațional
Fanul Barcelonei a vrut să meargă în Liga Campionilor, dar a ajuns la un meci de Liga 3!
0
Bayer Leverkusen - Arsenal, primul meci al serii din „optimile” Ligii Campionilor
5
Michael Olise sau Lamine Yamal? Starul lui Bayern redeschide dezbaterea pe care nimeni nu o poate tranșa
0
PSG - Chelsea » Reeditarea finalei Campionatului Mondial al Cluburilor, în „optimile” Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Celulele adormite ale Iranului, gata de activare. Cum funcționează rețelele ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Scandal în Parlament după aprobarea cererii SUA de a amplasa trupe în ...
Libertatea
Dizgrațios modul în care a reacționat Cristea,omul chiar era uluit ca a primit galben cu toate că a simțit ce a făcut,caracter mizer.
sanatate perovic , te asteptam inapoi in iarba sa marchezi goluri !!!
vorbeste pentru tine.
Cred că ar fi marcat și aseară, dar a fost oprit în mod barbar / primitiv de jucătorul fcsb-ist !
abia acum are un bot corespunzator de caine, ba ***! rand pe rand veti fi toti asa!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca perovic nu e titular meciul urmator eu ma spanzur langa nea gg ~! 2 stupid dogs place la toti copiii !!!
Da, un magar, a dat cu falca in bocancul fcsebistului fara nici o rusine, de p-ăla si acum il doare piciorul, apoi s-a sters repede de sange ca sa poata scanda cu galeria! Gigismul dauneaza grav raţiunii!
ce vorbesti frantz ! pai asta era in afara oricarui pericol de cand sfesnicul clujan ii daduse rosu lui cristea ! antologice momentele cand inca nu plecase salvarea si omu se ridicase in pfund sa salute galeria !
Precizez ca raspunsul meu de mai jos ii este adresat forumistului valeri gazzaev care a scris: "E sarb. Isi revine repede. Sunt facuti din otel oamenii astia. Ce bine ar fi sa semanam si noi cu ei...". Ca am uitat sa dau cu citare si nu prea se antelege.
Bossule, daca era facut din otel nu ajungea la spital dintr-o lovitura, ajungea ala de la steaua cu piciorul rupt (de la otel, gen). Dar asa, si-a luat somn dintr-un varf de bocanc. Se mai antanpla cand nu esti antrenat. Hai sa nu mai stam in limba dupa toate natiile pamantului, ca de-aia suntem tratati ca ultimii oameni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.