Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a obținut licența PRO și devine oficial antrenorul principal al lui CFR Cluj
0
„A fost o perioadă mai grea pentru mine” » A venit în fața reporterilor și a vorbit despre haosul de la echipă: „În sfârșit”
0
Ultimele detalii despre starea de sănătate a lui Dan Petrescu: „Nu a putut să mănânce. S-a tratat cu un vraci chinez”
0
„Ajungem la nedreptatea asta” » Ovidiu Ioanițoaia a găsit o portiță de scăpare pentru echipa din Superliga aflată în criză: „Regulamentul e bizar”
0
Știri din fotbal internațional
Tragedie în tribune » Un fan a decedat în urma unui meci, iar partida a fost abandonată
0
O femeie a fost condamnată la închisoare după ce l-a șantajat pe fostul coechipier al lui Radu Drăgușin
0
Ședință de criză la Real Madrid, în toiul nopții! » S-a luat decizia în cazul lui Xabi Alonso
0
Radu scrie istorie pentru Celta pe „Bernabeu”! » Românii, incomozi pentru Real în acest sezon
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
George Simion, săgeți către Călin Georgescu, după ce acesta le-a cerut ...
Libertatea
Avertismentul unui politolog: „În Federația Rusă se înmulțesc semnele unei ...
Adevărul
Florin Lăzărescu, scriitor: „Fără exagerare, aș putea scrie un roman cât ...
GSP SPECIAL
Americanul Russell Bentley, un propagandist al Kremlinului, a fost torturat ...
Libertatea
Aoleu ce m-a speriat titlul asta ! Credeam ca rămâne la Dinamo... M-am liniștit după ce am citit articolul... Du-te învârtindu-te !
Si care e surpriza?
Si unde vedeti voi surpriza de ... PROPORTII? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daaaaa , avem fotbal mare in liga 1 :))))
Nu e rau transferul. Bine ca pleaca. Poate revine si el la antrenamente, ca la 29 de ani cu o asa pauza, te apropi de retragere.
Si asa NEGHINITA a mai reusit un nou transfer pt echipa care se bate la titlu anul asta....Apropo cate BONURI DE MASA A LUAT DINAMOOO PE ACEST MARE TRANSFER......
bine ca am scapat de asta pentru ca asa se va da sanse la zecile de atacanti tineri din pepiniera noastra sa se lanzeaza in fotbalul mare
Vaaaai!!! ai siluit limba romana in toate felurile
Pofta buna la ingurgitat melenă.
Uriasa surpriza...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.