Alte știri din fotbal
FCSB pregătește o surpriză cu Dinamo: „I-am zis lui Gigi Becali să îl băgăm atacant”
0
Oțelul Galați „mută” prima în Superligă! » Decizia clubului
0
Gică Mihali se bucură că barajul pentru Europa va fi împotriva FCSB-ului: „Avem un mic plus!”
0
El e singurul jucător vandabil de la Dinamo: „Un pas în față”
0
Știri din fotbal internațional
Coreea de Sud a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » A intrat direct în istorie
0
Luis de la Fuente a explicat cum a făcut selecția pentru Mondial: „Nu aleg în funcție de clubul unde joacă”
0
Cine e miliardarul din spatele renașterii lui Deportivo la Coruna, proaspăt întoarsă în La Liga! Deține o avere de 4 miliarde: „Îmi respect promisiunile”
1
Caz incredibil în Europa: a retrogradat cu cel mai bun atac și golgheterul campionatului!
0
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
1
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
„Îmi bag… în interesul național, eu sunt ungur”. UDMR îi cere de urgență ...
Libertatea
Asasina cu ruj și mascara care a devenit coșmarul naziștilor. La doar 22 de ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Dupa articolul cu ,,blatul,, lui Dinamo, iata un articol mirobolant despre mizeria blatista fcsb! Curat profesionalism gspist!!
Draga noatina nu sunt moldovean. Sunt mult mai in sud fata de tine ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
stelistilor,cu patronul pe care il aveti ve-ti fi tot primii de pe locul 2...! nu ve-ti fi campioni nici anul acesta pentru ca locul unu nu este rezervat voua,,,!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinamo - Steaua all time? Va luam si anul asta titlul din buzunar, stati linistiti.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mai trag si astia de cifra. nici lor nu le vine sa creada ca au trecut 11 ani de la ultimul titlu de campion sau vicecampioni ai celor de la rinamo aka rusinea romaniei. cea mai mare umilinta din istoria fotbalului. liverpool,nu a mai luat titlu de 20 si ceva de ani,dar macar a terminat pe locul 2 si a fost vicecampioni. voi,***,non campioni pe viata. ha ha ha
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Dinamo a câştigat ultima dată campionatul în vara lui 2010" Da-ti demisia, nu ai nici o legatura cu sportul, eu sunt Dinamovist si totusi stiu ca ultimul titlu a fost in 2007, si imi amintesc de acel Steaua-Dinamo 2-4, cel mai frumos derby, derby, in care se marcau niste goluri de pus in rama, Danciulescu ,Catalin Munteanu, Niculescu + paradele marelui Lobont, acel meci e pentru mine cel mai frumos meci din campionatul Romaniei.
Blat inseamna ca AMBELE echipe stiu ce se intampla. Dupa reactia lui Nemec si a colegilor se pare ca doar cipriotii stiau. Adica, pe limba oricarui prostalau : Dacă vreau sa PIERD cu orice scor , nu am nevoie sa ma inteleg cu nimeni,( ca doar vrea sa fac bani pt mine nu pt altii)deci pur si simplu ii las cat trebuie, daaahhh !
Dinamo a castigat titlul in 2010, cu mai bine de un deceniu in urma( adica mai bine de 10 ani).....si asta este ziaristul care scrie intr-un ziar national. Pur si simplu Prost. QED
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.