Alte știri din fotbal
Peluza Nord, replică acidă după propunerea venită dinspre FRF: „Poate că acum înțelegeți de ce am ajuns aici”
0
Mihai Stoica își laudă rivalul din Superliga: „Foarte inspirat. Nu credeam”
0
Dinamo a oficializat transferul noului atacant
0
Csikszereda - CFR Cluj, primul meci al zilei în Superliga » Echipele de start
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Nottingham Forest, în etapa #2 din Premier League. Gol în minutul 60
2
Antrenorul lui Radu Drăgușin întoarce foaia » Ce schimbări face Grosso în apărare
1
Ce meciuri în prima etapă din Liga Campionilor! Chivu îl înfruntă pe Mourinho » „Țintarul” complet al grupei unice
0
Jose Mourinho: „Știu cine trebuie să ia Balonul de Aur. Nu joacă la PSG sau pentru Spania”
2
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Caniculă, instabilitate atmosferică și vijelii, în weekend. Zonele vizate ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Marea Britanie, amenințată de SUA că s-ar putea răzgândi cu privire la ...
Libertatea
E o victimă a șaormei cu de toate! ))
Bizonu de cînd e la Steaua a fost întodeauna considerat rezervă . Și asta nu e drept. Băiatu ăsta a demonstrat ce poate și a salvat mereu echipa alcătuită de către Gigi cu scopu de a-l ridica pe Alibec în ochii eventualilor cumpărători. Și asta a făcut ca Steaua să fie astăzi la 5 puncte în spatele CFR-ului. Mai mult......și arbitrii ...l-au frustrat pe Bizon eliminîndu-l pe nedrept. Nu mi-a plăcut acrobația lui Țucudean care cade împins de arbitru și doar șters cu palma de Bizon. Francezu a fost într-o fază de noroc chior înscriind din cele mai incredibile poziții...și nu s-a profitat . Dică a pierdut puncte din cauza asta...Steaua va pierde campionatu tocmai pentru că nu a speculat momentu...Bizonu !. Păcat de acest fotbalist cu inimă mare...romînii pot fi considerați în cazu său drept...rasiști idioți .
Bizonul. Un culturist gras, ce greu poate fi numit fotbalist...
gsp de ce nu banezi indivizi ca asta de mai sus cu mesaje jignitoare la adresa unor oameni si cluburi??? De ce nu este banat??
Când văd poza ăstuia mi-l imaginez pe Rednic, cât a muncit, săracul, să-l facă golgheter în sistemul impus de nea Gigi! ))
Ce OM esti! Nici nu citesti articolul, el spunea de Boli ca e atletic. :) Tu realizezi ca Tiémoué Bakayoko nu joaca in nationala Frantei si s-au platit pe el vreo 50 de milioane de euro (Chelsea)? Vrei sa-ti mai dau exemple? Laporte de la Bilbao, fundas cotat la 25 de milioane de euro.
*** ASTA e atletic????!!!!!Daca e asa de ce nu e in nationala Frantei????Pupincuristii lui din presa *** a inceput campania de laude la adresa acestor jucatori de doi bani!!!!Pe cand juca la Dinamo toata lumea radea de el!!!Dragomir l-a facut tractor pe buna dreptate
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.