Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
0
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
2
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
9
Știri din fotbal internațional
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa » Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o „torpilă” în vinclu
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Românul e titular
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în „finala” pentru calificarea directă
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Pufuletii si semintele sunt principalele argumente ale ultrasilor fcsbusti.
Aveti cel mai slab ziar din Romania! Cum poate unul dintre voi sa scrie asa ceva?? Macar se documenteaza inainte sa se apuce de scris "experu"? Ei saracii ( noua galerie a fcsb-ului ) se strang sau sunt stransi 200-300 de "ulrasi" de prin Ciorogarla, Bolintin si voi in fortati sa faca coregrafie! :))))) Sunteti amuzant de slabi "ziaristilor".
ultrasi, steaua si coregrafie sunt 3 termeni care nu pot sta in aceeasi fraza. e ca si cum as folosi in aceeasi fraza termeni precum bakunin, inteligenta si bun-simt.
Logic si firesc e sa li se interzică orice fel de coregrafie, ca si premiu pt cele întâmplate in tur. Dar sa le dea voie sa facă ce stiu ei mai bine: sa spargă seminte! )))
care steaua....fcsb?,,,oricum...***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
coregrafie facuta de vreo 50 de copii? buna asta . in curand o sa ziceti ca cei 50 iau cu asalt stadionul national
Dar sunt pe placul cabotinului ... Știu Crezul ... Ultrași cuvioși ... Pufulețari nenorociți , cu mâna întinsă la Gheorghe ...
Da, la voi nu se moare din cauza bauturii dar se moare pe teren ....cauzele poate le spui tu.
vad ca sunt multi dinamuvisti care nu stiu macar ca sigla cu cei doi caini rosii s-a nascut din batjocura galeriei dure steliste,asa ca ce sa ceri de unde nu e.sfatul meu pentru toti dinamovistii si pentru toti parintii pustilor care se revendica dinamovisti,este sa stea acasa,sau sa-i tina acasa(dupa caz)daca este adevarat ca stelistii se prezinta la meci(sa nu uite de Bubu)
Am rugamintea la domnul ziarist care a scris acest articol ar trebui sa se informeze mai bine nimeni din galeria stelei nu vine la meci nici din peluza nord nici din peluza sud cei care vin sunt 100 de copii pe care ai pune 6-7 insi mai mari sa cante angajati ai lui becali asa ca nu mai dezinformati aiurea .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.