Alte știri din fotbal
Torje, uluit după CFR Cluj - Rapid: „Rar vezi așa ceva”
0
Iuliu Mureșan a discutat situația financiară de la CFR Cluj: „Nu știu câți bani am mai avea de plătit ca să stăm liniștiți”
0
Daniel Pancu a dat frâu liber emoțiilor: „Nu înțeleg!”
0
Ioan Varga, reacție după CFR Cluj – Rapid: „Cum îmi place mie! O să îmi fac datoria”
0
Știri din fotbal internațional
A plecat după doar două curse! Echipa din Formula 1 și-a pierdut șeful de echipă
0
Napoli, victorie și salt pe locul 2 în Serie A
0
Arne Slot, despre accidentarea lui Salah: „E o veste bună pentru Liverpool, nu și pentru Egipt!”
0
Inter vrea să-și recupereze banii » Jucătorul lui Chivu nu a confirmat și ar putea fi vândut în Premier League
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Unui angajat al băncii ucrainene, reținut în Ungaria, i-ar fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Paul din Hamcearca și „Regele lipovenilor de pe malul stâng al Razelmului”. ...
Libertatea
De undedracu știți voi astea ? De la Bălănescu, de la Badea ? Niște mincinoși !!
Alo, securistu conspirat, ficaţii mă dor de la 10 august, când mi-ai rupt şi-o coastă, numai că realitatea e că scorul general a rămas tot 7 la 3 pentru Viitorul care se află într-o altă ZONĂ a clasamentului, la un număr de puncte mult mai mare, decât poţi tu să numeri pe degete.
bahhhhhhhhhhh cel care este nr 1 la Dinamo este Badea !!!!!!!!!!!!! ESTE CEL MAI SMECHER CONDUCATOR DIN FOTBALUL ROMANESC !!!! Negoita este bagat la inaintare ...De ce credeti ca '' teleaga '' nu a facut puscarie ????
Corect, au inceput strîmbele. Nici fcsbe nu a platit jucătorii de 1 an, iar Becali a recurs la umilinţă si îi cere bani lui Coman ca să dea salarii.... Chiar GSP a dat anunţul.
Badea era nelipsit de la meciurile lui Dinamo,inca de cand era copil!Nu ar fi exclus ca in realitate, tot el sa fie adevaratul finantator!"Din umbra"!
da echipa la Badea ca e cel mai bine pentru toti si batranul stie sa adune oameni pe langa el ...de tine fug si cei apropiati !
Ati inceput sa dati in echipa asta cu tot ce prindeti , cu toate stirile de doi lei. Si la fcsb sunt restante dar nu scrie nimeni asa ceva. A inceput sa mearga bine echipa si incepeti sa o *** pe *** . Sa ma *** in traista voastra de *** mancatori de “telemea de oaie “
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aceleași titluri pompieristice: umilințe, a dat cu X de pământ, Y i-a răspuns dur lui Z etc.
Foamea, iar cu gandul la mancare. Nu te mai saturi. Badea parca era actionar. Sa mai contribuie si el cu ceva, dupa ce a blocat stadionul nou.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.