Alte știri din fotbal
OUT din lotul FCSB-ului la inițiativa lui MM Stoica: „N-avea sens!”
0
Andrei Nicolescu pleacă de la Dinamo? Răspuns pentru GSP: „Să duc echipa într-o zonă de performanță reală!”
0
Kader Keita a scăpat TOTAL de controlul judiciar! Nu mai e obligat să se prezinte la Poliție și va pleca în Arabia Saudită
0
Prima etapă din Liga 2 » Astăzi se joacă Poli Timișoara - Chindia Târgoviște: toate rezultatele + clasamentul
27
Știri din fotbal internațional
Toți îl părăsesc pe Infantino: Wenger se delimitează de planul șefului FIFA
0
Jefte Betancor a prins transferul la „echipa vieții lui”: „Sunt fericit să fiu acasă”
0
Diletta Leotta a „perturbat” antrenamentul lui Schalke
0
Portarul Norvegiei a prins un transfer impresionant după Campionatul Mondial
0
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
„Ucraina nu va intra NICIODATĂ în NATO!”, crede Valeri Zalujnîi și spune că ...
Libertatea
De ce Dunărea continuă să scadă, deși România nu a fost ferită de ploi. ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
Care R.M.ca imediat nu avem cine sa joace in liga1
Corect ar fi fost,sa aflam cu cat finanteaza statul roman fotbalul din cele doua judete(nu banii de la reclame tv)
CE face ăsta așa o criză de apucat. Dă bani Orban? „E banii lui mă ***”! Dă și tu la românii din ungaria dacă ești deștept!! Lasă să bată pe toți. Poate se învață și la noi faatbal!!CE are armata cu footbalul? Baba și mitraliera. Dute mă nene, că nu dai tu ora exactă în footbal.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pacat ca nu exista tratament pentru prostie.
Atentie Romani! O sa va iasa pe nas toate investitiile astea.
banuiesc ca fac un lucru bun(investitii in infrastructura,logistica,jucatori smd)dar daca nu vor apare si rezultate in cativa ani,izvorul poate seca,cred ca puteau finanta mai bine sporturi individuale unde au si rezultate bune...scrima,inot,tir...
Si asta nu e tot domnii asa zisi comentatori. De ce nu scrieti si despre banii trimisi pentru handbal ( Academia de Handbal al Tinutului Secuiesc, la Odorhei ) si hochei ( M. Ciuc, Gheorgheni, Tirgu Secuiesc ). Pentru aceste sporturi trimit mai multi bani decit pentru fotbal. Si inca ceva: nu cred ca acesti copii vor juca pentru Romania in nici un caz !!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ipocriti,manipulatori si nesimtiti.Arunca fumigena,spun doar jumatate de adevar,si hop,sar frustratii sovinei la scandal.
Nu pot spune decat atat: bravo ungurilor si rusine noua! Uite ca ei susțin sportul nu doar din propria tara, dar mai au fonduri si pt diaspora. Oare cetățenii maghiari se oripilează ca neterrminatii forumurilor romanești ca banii lor munciți din greu ajung la sport!? Si ptr ca ridicolul sa fie total, nu erau GSP aia care guițau ca Steaua e plătită din bani publici!? Nu ne explicau ei ca astfel de echipe nu pot activa in L1, ca asa zice UEFA!? :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.