Alte știri din fotbal
Pe ce stadion se joacă Turcia - România: supriză de proporții
2
FRF confirmă modificarea programului Superligii
0
Numit analfabet de Varga, antrenorul român a răspuns dur: „Așa i se spune în lumea interlopă”
0
Răzvan Burleanu le-a răspuns celor de la FCSB: „Suntem permanent deschiși modificărilor”
0
Știri din fotbal internațional
Daniel Pancu explică de ce turcii au ales stadionul lui Beșiktaș: „Au doborât recordul!”
0
Și Marcus Thuram pledează pentru Cristi Chivu: „A fost în locul nostru și toți știm ce fel de jucător era la Inter”
0
Reacția echipei din Liga 3 după ce a picat cu Barcelona în Cupă
0
Liga Campionilor revine astăzi și promite spectacol » Toate rezultatele zilei + clasamentul actualizat al grupei
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
Ma refeream sa cumpere nu sa primeasca moca
Unde e Steaua tot mai jos in Romania? E pe 2 de cativa ani! Unde e mai jos in Europa, cand doar ei si CFR conteaza dintre echipele romanesti!?
cum ti-ai dat tu seama ca el este *** din 2 cuvinte :))))))))))))))))))))))))))) .........sunteti atat de destepti incat credeti ca steaua joaca in prima liga ...si s-a mutat in popesti leordeni ...vai de mama voastra
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DAVID ZICE,,BECALI VREA SA DETABILIZEZE DINAMO,, CE SA DEZTABILIZEZEZ MA,VOI V ATI DESTABILIZAT SINGURI PRIN VANZARE LUI MAY
Daca ai scris iuresh, nu ar trebui sa scrii si reciteshte? :))))) Intreb si eu :)
nu ai citit ba articolul ???? nentu jiji il da pe qaka la schimb ...........***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da amice, ce spui e adevarat.....intrebarea e...pe cine ajuta aceste "transferuri" ? Steaua..sau FCSB e tot mai jos, si in Europa si in Romania...fotbalul Romanesc e in cadere libera....ok, ciobanu atita minte are...se joaca de-a managerul.....dar cat distruge ? OK, el nu paote sa realizeze...dar cei de langa el ? Voi, aplaudacii care i pupati mana pt 5 lei..chiar nu va doriti mai mult ? CHiar nu vreti altceva ?
Harpalete, *** Reciteste articolul. Nistor SANTAJEAZA Dinamo cu plecarea la Steaua.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pubert de ce scrii cu majuscule?ai probleme cu vederea de la virsta asta?temele de vacanta tot cu litere mari le scrii la romana?
Ma lasi cu galeria si cu suporterii? Da, o sa fie huiduit la niste meciuri, dar mai bine aia ar trebui sa huiduie contra unui club care se saboteaza singur cu brambureli de genul asta. La inceputul sezonului ei transfera unul dintre cei mai constanti jucatori din echipa, pe o suma de ***, e inca un semnal ca nu se doreste absolut nimic in afara de mici ciupeli. De ce sa stai la un asa club, tu, jucator de 30 de ani, daca ai o oferta cu salariu dublu? E o intrebare retorica, pe care Nistor sigur si-o pune.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.